Що не спати всю ніч і бути бадьорим. Як менше спати і бути бадьорим.

Після безсонної ночі значно послаблюється увага, знижується здатність концентруватися, все валиться з рук, найпростіші завдання стають нездійсненними. Такий стан не тільки позначається на продуктивності, але може призвести до небезпечних наслідків, наприклад, якщо ви плануєте вести машину або працювати на травмонебезпечних обладнанні.
Інструкція
1
Дочекайтеся зміни біоритмів. Незважаючи на те що ви не спали всю ніч, ваш організм продовжує працювати відповідно до біоритмами. О 8 ранку після безсонної ночі ви будете дуже хотіти спати, але вже через пару годин вам стане легше, в обід на вас знову накотилася хвиля втоми, а до вечора ви будете почувати себе досить бадьоро.
2
Кращий спосіб повернути себе бадьорість - поспати. Але не повноцінні 8 годин, а всього 15-20 хвилин, за цей час мозок встигне відновити працездатність, і ви відчуєте себе набагато краще. Головне - не спати надто довго, якщо такий короткий сон буде тривати більше 40 хвилин, ви прокинетеся ще більш розбитим.
3
Підбадьоритеся яким-небудь збудливим напоєм. Зазвичай це напої на основі кофеїну. Зрозуміло, на першому місці серед них стоїть кави, ароматна чашка якого додасть вам сил на кілька годин. Ви можете пити каву протягом всього дня, але такий кавовий марафон погано позначиться на вашому здоров'ї надалі. Припинення прийому кави приведе до того, що сонливість збільшиться в кілька разів, так як за стадією порушення нервової системи завжди слід стадія гноблення.
4
Людина пристосований не спати в світлий час доби, якщо за вікном похмурий осінній день, вас буде хилити в сон, навіть якщо ви добре виспалися, а яскравий штучне світло підбадьорить вас.
5
Руху також допомагають відчувати себе бадьоріше, спробуйте після безсонної ночі дійти до роботи пішки в швидкому темпі.
6
Чим простіше буде робота, яку ви будете виконувати після безсонної ночі, тим краще. Складна робота буде пригнічувати нервову систему, мозок не зможе справлятися з інформацією. Постарайтеся виконати в цей день ту роботу, яка не вимагає особливих мозкових зусиль, навпаки, нехай це будуть заняття, пов'язані з фізичним навантаженням.
7
Вранці обов'язково прийміть душ, бажано контрастний, він зарядить організм енергією.