Як вставити скрипт в html.

HTML - мова розмітки веб-сторінок, відповідальний за відображення графічних і текстових елементів. З його допомогою можна також застосовувати скрипти, написані на різних мовах програмування. Для вставки скрипта в HTML використовується спеціальний елемент Зазначений код буде виконаний при завантаженні сторінки і буде виконаний в рамках дескриптора Даний код JavaScript відповідає за відображення поточного часу на сторінці, проте для її виведення на монітор необхідно вписати додаткову команду обробки згенерованого в процесі роботи тексту.
4
У тілі документа засобами HTML створіть кнопку, яка і буде відповідати за активацію елемента:

Цей код створює кнопку-обробник JavaScript. Після її натискання буде виведений результат роботи скрипта.
5
Щоб включити в HTML зовнішню програму-скрипт, що знаходиться в певному файлі, необхідно виконати наступний код: Після виконання зазначений скрипт з ім'ям file.js буде включений в сторінку. Варто відзначити, що для успішного додавання зовнішній файл не повинен містити елементів .
Зверніть увагу
Додавання коду на інших мовах, підтримуваних HTML, проводиться аналогічним чином.
Корисна порада
Якщо для розробки сайту використовується CMS, включення скриптів проводиться через панель управління. Для імпорту потрібного коду просто виберіть необхідний пункт меню і зробіть вставку коду програми.