Як вставити відео в Joomla.

Можливість вставки відео в Joomla активується за допомогою плагіна AllVideos. Дане розширення дозволяє розміщувати на сторінках сайту відеофайли і активує їх відтворення безпосередньо з вікна браузера. Плагін підтримує різні формати і може вбудовувати відео з популярних онлайн-сервісів.
Інструкція
1
Завантажте плагін з офіційного сайту розширень для Joomla. Для цього перейдіть на сторінку плагіна і натисніть кнопку Download в центральній частині сторінки, де знаходиться опис плагіна. Дочекайтеся закінчення завантаження.
2
Зайдіть в панель адміністрування сайту, ввівши http://адрес_вашего_сайта/administrator у вікні браузера. Введіть встановлені логін і пароль.
3
Перейдіть у розділ менеджер установки розширень за допомогою пункту «Розширення» - «Менеджер розширень" панелі керування. Клацніть по вкладці «Установка/видалення».
4
У розділі «Завантажити файл пакета» натисніть «Огляд» і вкажіть шлях до завантаженого архіву AllVideos. Клікніть на кнопці «Завантажити та встановити». Дочекайтеся закінчення процедури інсталяції. У разі успішної установки на екрані буде відображено відповідне повідомлення.
5
У меню «Розширення» - «Менеджер плагінів» виберіть пункт AllVideos. Перейдіть в налаштування розширення. Пункт Autoplay встановлює параметри автоматичного відтворення файлів відразу після завантаження сторінки. Display Download Link показує сгенерированную посилання завантаженого файлу. У налаштуваннях можна вибрати шаблон, який відповідатиме за відображення вікна відео, директорія, куди зберігаються відеофайли, ширина і висота плеєра, прозорість фону при відтворенні.
6
Після налаштування параметрів публікації можна приступити до додавання матеріалу з відео. Для цього у вікні додавання запису на сторінку потрібно ввести спеціальний тег. Так, для додавання відео формату mp4 з ім'ям video код буде виглядати наступним чином: {mp4} video {/mp4}
7
Для вбудовування файлів з популярних хостингів в дескрипторі необхідно вказувати їх назви та ідентифікатор. Наприклад: {youtube} ID {/youtube}
Зверніть увагу
Усі файли з відео необхідно завантажувати в директорію, яка задається в настройках плагіна.
Корисна порада
Назви і розташування ідентифікаторів можна знайти на офіційному сайті даного розширення.