Як зробити образ жорсткого диска. Як зняти образ жорсткого диска на інший.

Основні проблеми, з якими стикається користувач персонального комп'ютера при установці операційної системи - це час, витрачений на установку системи і додаткових додатків. Щонайменше, ця операція відніме пару годин. Щоб не витрачати таку кількість часу на постійну і звичну операцію, необхідно скористатися додатковою програмою.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Acronis True Image.
Інструкція
1
Великий плюс програми полягає в тому, що подальші установки операційних систем у вас віднімуть близько 15-20 хвилин, а це дуже мало, порівняно з установками систем на чистий комп'ютер. Після запуску програми виберіть пункт «Створення завантажувального диска » - виконайте всі інструкції майстра для того, щоб створити завантажувальний диск.
2
Далі натисніть кнопку «Створити архів» - «Тип резервного копіювання« Мій комп'ютер »-« Вибір розділів »- виберіть свій диск, на якому у вас знаходиться операційна система. Збережіть образ диска в будь-яку папку, винятком є сам системний диск.
3
Після створення завантажувального диска залишається тільки перевірити його, шляхом перезавантаження комп'ютера. В BIOS необхідно виставити значення завантаження з диска . Для здійснення цієї операції зайдіть в BIOS SETUP (натисканням клавіші Delete, Esc або F2).
4
Перейдіть в розділ завантаження (BOOT) - Boot Device Priority - 1st Boot Divece. Змініть значення цього рядка на пункт CD/DVD. Для того щоб зберегти зміни та вийти з меню BIOS SETUP, необхідно натиснути функціональну клавішу F10 або пункт в основному вікні BIOS - Save and Exit.
5
Після того як почалося завантаження, ви побачите картинку Acronis True Image. Натисніть на пункт «Acronis True Image Home (Повна версія)» - виберіть пункт «Відновлення даних».
6
Виберіть розташування вашого образ а диска , який ви зберегли на жорсткий диск. У перебігу 15-20 хвилин відбудеться відновлення вашої системи.