Як користуватися утюжками для волосся.

Утюжки для волосся - універсальні прилади, здатні висушити і розгладити волосся, додати їм блиск і шовковистість. Вибирайте сучасні моделі, не обпалюють пасма і не шкодять волоссю.
Вам знадобиться
  • - утюжок;
  • - гребінець;
  • - затискачі для волосся;
  • - термозахисні укладальні кошти;
  • - лак помірної фіксації.
Інструкція
1
Виберіть підходящу модель прасування. Кращий варіант - сучасний прилад з керамічними пластинами, він не обпікає і не пересушує волосся. Для густих і довгого волосся потрібні моделі з більш великими пластинами, тонким і коротким волоссю підійдуть більш мініатюрні прилади.
2
Ніколи не випрямляйте мокре волосся - утюжок може пересушити їх і зробити занадто ламким. Щоб не пошкодити красі зачіски, витягайте пасма не частіше 2-3 разів на тиждень - у решту часу користуйтеся розгладжувальним зволожуючим кремом.
3
Вимийте волосся, обробіть їх кондиціонером, які знімають надлишок статичної електрики, і ретельно промийте. Промокніть пасма рушником і розчешіть гребінцем з рідкими зубами. Волосся підсушіть феном, включеним на режим теплого повітря. Потім нанесіть на них засіб для укладання з термозахистом - мус, спрей або крем. Розподіліть засіб по всій довжині пасом.
4
Велику частину волосся закріпіть шпильками, залишивши вільними пасма на потилиці - саме з них і варто починати обробку. Нагрійте праску. Відокремте одну нешироку пасмо і затисніть її між пластин. Повільно ведіть прилад від коренів до кінчиків волосся. Якщо ви хочете надати зачісці об'єм, відводите руку в сторону, тримаючи праску паралельно підлозі.
5
Закінчивши з одного пасмом, візьміть наступну. Під час обробки можна освіжати шар захисного спрея. У міру необхідності звільняйте волосся від шпильок - спочатку їх задню частину, потім пасма біля скронь. В останню чергу витягайте локони у особи.
6
В процесі випрямлення волосся збризкуйте оброблені пасма лаком помірної фіксації. Закінчивши роботу, оформите проділ, по необхідності поправте вибиваються волоски і ще раз збризніть зачіску лаком. Замість лаку можна використовувати блиск в спреї.
7
Вимкніть праску і дайте йому охолонути. Потім м'якою тканиною витріть пластини, видаляючи з них залишки мусу і спрею. Приберіть прилад на зберігання в спеціальний чохол - це допоможе зберегти його в робочому стані.