Як вставити оперативну пам'ять.

Збільшення оперативної пам'яті (ОЗУ) значно підвищує продуктивність комп'ютера. Більше того, воно не вимагає знань про начинку, достатньо лише акуратно зробити установку модуля в слот материнської плати.
Вам знадобиться
  • - модуль пам'яті;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Придбайте відповідний модуль оперативної пам'яті. У сучасних комп'ютерах використовуються планки DDR, DDRII і DDRIII, що відрізняються роз'ємами і швидкістю роботи. Дізнатися, який тип пам'яті використовується у вашому ПК можна в паспорті, який був виданий при покупці.
2
Повністю вимкніть живлення комп'ютера і абсолютно всі дроти, що йдуть до задньої стінки корпусу. Додайте системний блок на стійкій поверхні і відкрутіть бічну кришку за допомогою викрутки. Деякі блоки замість гвинтів забезпечуються спеціальними застібками і для зняття кришки достатньо відстебнути тільки їх.
3
Знайдіть блок для установки оперативної пам'яті. Він включає в себе кілька роз'ємів з засувками, в які і повинна бути встановлена планка ОЗУ.
4
Зігніть спеціальні застібки на краях вільного слота. Візьміть планку, яку збираєтеся встановити в системний блок, за краї і вставте, поєднавши проріз в нижній частині модуля з прорізом в слоті для оперативної пам'яті. Як тільки планка буде чітко зафіксована, встановіть засувки в попереднє положення, зафіксувавши тим самим встановлений модуль. При правильному розташуванні застібки щільно притиснуть встановлену ОЗУ.
5
Закрийте кришку комп'ютера, підключіть харчування і протестуйте роботу комп'ютера. Щоб переконатися, що пам'ять була правильно визначилася системою, клікніть правою клавішею миші на ярлику «Мій комп'ютер». У рядку «Встановлена пам'ять» буде вказано загальний обсяг ОЗУ. Якщо даний показник збільшився, значить установка була проведена абсолютно правильно.
Зверніть увагу
Невірна установка плат може призвести до згорання материнської плати, тому модулі необхідно встановлювати уважно і акуратно.
Корисна порада
Установку модуля слід проводити максимально акуратно. Чи не гнити і не прикладайте надмірну кількість зусиль при установці, інакше ви ризикуєте зламати планку пам'яті або материнську карту комп'ютера. Модуль повинен чітко входити в слот для ОЗУ без застосування додаткових зусиль.