Недоліки мийки зі штучного каменю.

Миття з штучного каменю виглядає дуже ефектно і естетично, вона приємна на вигляд і на дотик. Володіє така мийка та іншими перевагами. Але чи так вже й хороший штучний камінь в експлуатації? Щоб не помилитися з вибором мийки, слід знати не тільки про властивих їй перевагах, але і про недоліки.

Особливості мийок зі штучного каменю

Виробники мийок пропонують споживачеві вироби з штучного каменю в широкому асортименті. Прийнято вважати, що мийки зі штучного каменю мають високу надійність завдяки однорідної структурі матеріалу. Будучи стійкою до дії побутових рідин, така мийка може при дбайливому ставленні прослужити досить довго, не змінюючи свій зовнішній від.Однако за зовнішнім виглядом виробу визначити його якість буває дуже складно. Не всі діючі на ринку компанії-виробники забезпечують високу якість мийок зі штучного каменю.
Щоб зробити правильний вибір, слід мати уявлення про особливості процесу виготовлення таких виробів і знати, якими вадами вони володіють.
Компанії, що виробляють мийки зі штучного каменю, дуже часто активно рекламують свої вироби, роблячи акцент на переваги й достоїнства свого продукту. У більшості випадків виробники дають вірну інформацію, але все ж краще замовчувати про ті особливості мийок, які не дозволяють їм повною мірою конкурувати з виробами з інших матеріалов.Главний недолік кам'яних мийок - порівняно висока ціна. Бюджетним такий варіант мийки при всьому бажанні назвати не можна. Штучний камінь суттєво програє в відношенні ціни альтернативним матеріалам, серед яких більшою популярністю користуються нержавіюча сталь і керамограніт.

Миття з акрилового каменю

Дуже часто мийки виготовляють з акрилового каменю. Цей полімерний матеріал складається з дрібних мінеральних часток, акрилової смоли і фарбувального пігменту. Головний недолік мийки з акрилового каменю полягає в тому, що він достатньо легко дряпається. Особливо чутливі до таких механічних впливів однорідні за кольором глянцеві матеріали. При виборі мийки з акрилового каменю найкраще залишати в стороні шоколадний, темно-сірий, чорний та інші темні тони. Подряпини, що з'явилися на такий раковині, будуть сильно кидатися в глаза.Значімость описаного недоліку можна зменшить, підібравши акрилову мийку бежевих і сірих відтінків. Краще всього, якщо камінь матиме вкраплення, багату фактуру і зернистий малюнок, подібний за текстурою з натуральним мрамором.Второй «мінус» акрилових мийок в тому, що вони погано витримують вплив високих температур. Іншими словами, якщо помістити в таку мийку на деякий час гарячу каструлю, на ній може з'явитися чітко видиме пляма. Виробники акрилових мийок запевняють, що при виникненні такої неприємності мийку можна прямо на місці піддати нескладної реставрації без демонтажу вироби. При цьому плями, потертості або подряпини зникають, а мийка виглядає як нова. І все ж навіть така косметична обробка мийки вимагає часу, зусиль і додаткових фінансових витрат.

Миття з агломерату

агломерованих називають камінь, який містить у своєму складі значну частину натуральних мінералів, наприклад, мармуру, кварцу або граніту. Для поліпшення споживчих властивостей в такий штучний камінь додають також піщані та скляні частинки, невеликий кварцовий пісок і фарбувальні пігменти. Сполучною основою такого каменю виступає поліефірна смола.
Миття з агломерату відрізняються більш високою міцністю, якщо порівнювати їх з акриловими виробами.
агломерованих камінь, на жаль, менш пластичний, ніж акрилові матеріали. Тому у випадку покупки вироби занадто складної форми ви ризикуєте згодом отримати деформації у вигляді мікроскопічних тріщин. Звичайно, їх майже не можна розрізнити на око, але по суті на мийці утворюються шви. Кожен такий шов може стати причиною появи більш серйозної деформації у вигляді «повноцінною» тріщини або відколу матеріалу. Особливо підвищують вірогідність цього перепади температур при впливі на мийку води.Кроме того, агломерати являють собою дуже важкий щільний матеріал. Його дуже складно обробляти і встановлювати. Та й абразивних речовин мийка агломерованого каменю боїться більше, ніж акрилова. Якщо поверхня глянцева, то після тривалої експлуатації на ній цілком можуть з'явитися мікроскопічні подряпини. Навіть якщо на функціональності мийки це не відбивається, зовнішній вигляд виробу вже не буде новим і сверкающім.Еслі ви вирішите піддати агломерат реставрації, слід знати, що полірування цього штучного каменю вимагає спеціального обладнання і дуже трудомістка. Щоб повернути такий мийці первісний блиск, вам знадобиться залучити профессіоналов.Зная про ці особливості мийок зі штучного каменю, ви зможете обдумано підійти до вибору вироби, зважити всі «плюси» і «мінуси» кожного виду мийок, перш ніж купити той чи інший виріб. Перед прийняттям остаточного рішення про покупку обов'язково поцікавтеся у продавця, які гарантії ви отримаєте на додаток до мийки зі штучного каменю. Зазвичай гарантійні зобов'язання і правила користування виробом відображаються в договорі купівлі-продажу.