Як у фотошопі включити лінійку.

Лінійка часто допомагає правильно оформити документ, будь то текст або зображення. У графічному редакторі Adobe Photoshop спочатку є вбудована лінійка, але вона не завжди відображається при настройках за умовчанням. Щоб включити її, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
У програмі Photoshop одне і те ж дію часто можна виконати кількома шляхами. Налаштування інтерфейсу - не виняток. Якщо вам звичніше працювати з рядком меню, виберіть пункт «Перегляд» і встановіть в випадаючому списку маркер напроти пункту «Лінійки».
2
Якщо ви віддаєте перевагу роботу з гарячими клавішами і не змінювали налаштування програми за замовчуванням, натисніть клавіші Ctrl і R. Лінійка відобразиться по двох осях: Х і Y, тобто по ширині і висоті вікна.
3
Відповідно з попередньо встановленими параметрами, одиницею виміру з'явилася лінійки будуть сантиметри, однак ви в будь-який час можете змінити налаштування, вибравши дюйми, міліметри, пікселі або відсотки. Щоб встановити потрібні одиниці вимірювання, клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці лінійки, відкриється меню, що випадає. Виберіть у ньому потрібний пункт, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші.
4
Крім лінійки, як частини інтерфейсу, в редакторі Adobe Photoshop є інструмент з аналогічною назвою. Він допомагає точно встановити координати початкової точки, вирахувати довжину і ширину фрагмента, визначити кут. Даний інструмент можна вибрати або на панелі, або викликати натисканням гарячих клавіш.
5
Щоб вибрати інструмент «Лінійка», переконайтеся, що у вікні редактора відображається «Панель інструментів», підведіть курсор до інструменту «Піпетка» та натисніть на його іконці кнопку у вигляді маленького трикутника. Розгорнеться підменю. Виберіть у ньому пункт з інструментом «Лінійка».
6
Щоб викликати інструмент «Лінійка» гарячими клавішами, утримуйте Shift, потім натискайте клавішу I до тих пір, поки замість значка «Піпетки» в обраних інструментах чи не з'явиться іконка «Лінійки».
Зверніть увагу
Якщо при роботі з зображенням вам важлива точність, буває корисно активувати сітку. Вона викликається гарячими клавішами Ctrl + 'або через меню «Перегляд» - «Показати» - «Сітку».
Корисна порада
Щоб дізнатися всі комбінації гарячих клавіш, в меню «Редагування» виберіть пункт «Клавіатурні скорочення» або скористайтеся комбінацією Alt + Shift + Ctrl + K.