Як написати лист англійською мовою.

В наш час з можливістю різних подорожей з'явилася необхідність вміти відправляти листи англійською мові . І оформлення документів на візу, і бронювання квитків онлайн, і пошук готелів та місць для відпочинку - практично вся інформація англійською мові . Доведеться вчитися!
Вам знадобиться
  • Російсько-англійський словник
  • Перекладач
  • Комп'ютер з виходом в інтернет
Інструкція
1
Якщо ви хоча б трохи знаєте англійську мову, то для того, щоб написати лист англійською мові , потрібно спочатку скласти текст російською мові , а потім, за допомогою російсько-англійського словника перевести так званий "підрядник" англійськими словами. Після того, як англійський текст буде написаний, потрібно буде його перевірити ще на стилістичні помилки і правильне вживання часу.
2
Якщо ви зовсім не знаєте англійську мову, то спочатку також потрібно буде написати російський текст письма, а потім віддати його на переклад того, хто знає мову досить добре. Після того, як переклад буде зроблений, лист можна запечатати і відправляти за адресою.
3
У випадку, якщо у вас є доступ в інетнет, то можна написати лист найпростішим способом. Потрібно набрати текст листа російською мові , а потім перекласти його англійською безпосередньо в мережі спеціалізованою програмою-перекладачем. Після того, як програма зробить переклад, лист можна буде відправляти або по звичайній, або по електронній пошті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fcdHN5d9urc
Зверніть увагу
Адреса на конверті за рубіж пишеться навпаки: ім'я одержувача, квартира, номер будинку, вулиця, країна, індекс
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся відправляти лист звичайною поштою, то потрібно обов'язково попередити оператора, що лист буде відправлятися за кордон.