Корисні властивості кориці.

Ароматна кориця славиться своїм солодкуватим, «теплим» смаком. Її кулінарні та медикаментозні властивості відомі з біблійних часів. Кориця широко відома в індійській традиційній медицині - Аюверде, їй користувалися китайські лікарі, їй лікували хворих в середньовічній Європі. Сьогодні багато корисні властивості прянощі підтверджені вченими.

Харчова цінність кориці

Кориця - не та пряність, яку вживають у великих дозах, тому максимальної її порцією вважають не як зазвичай - 100 грам, а не більше 1 чайної ложки, тобто близько 5 грам порошку. У цій дозі міститься близько 0,33 мг марганцю, 0,76 мг заліза і 24,56 мг кальцію. Також вона містить дуже хорошу дозу вітаміну А, ніацину, пантотенової кислоти та піридоксину. Калорійність кориці - 25 калорій на 10 грам. Що також важливо для медичних властивостей прянощі, в одній чайній ложці близько 2 грам цінних харчових волокон. Гострий смак спеції і її специфічний аромат обумовлені вмістом в прянощі коричного альдегіду, цей же альдегід міститься в ефірному маслі кориці.
Порошок кориці отримують з сушеної кори коричного дерева. Іноді в блюда кладуть самі шматочки кори, які після сушки згортаються в трубочки, їх в кулінарних рецептах називають паличками.

Користь кориці для здоров'я

Активні речовини, що містяться в кориці, мають антиоксидантні, антидіабетичними, антисептичними, місцевими анестетіческого, протизапальними і вітрогінними властивостями. Коричний альдегід в прянощі запобігає скупченню тромбоцитів всередині кровоносних судин, і таким чином допомагає запобігти інсульту, периферичні артеріальні захворювання та ішемічну хворобу серця.
Китайська кориця або кассия, боле пряна і гостра, але мене ароматна. Її корисні властивостей відрізняються від властивостей цейлонської кориці.
Деякі дослідження довели, що мелена кориця має властивості, що допомагають організму бути резистентними до інсуліну, тому пряність знайшла застосування в регулюванні рівня цукру в крові при діабеті II тіпа.Участвуя в травному процесі, кориця значно знижує неприємні відчуття, пов'язані з здуттям живота. Мелена пряність вбиває бактерії і зцілює інфекції в шлунково-кишковому тракті, дозволяючи шлунковому соку виконувати його функції. При розладі шлунка або шлункових спазмах достатньо випивати чашку чаю, завареного з корою коричного дерева, щоб значно зменшити боль.Ефірное масло кориці ефективно проти дріжджових інфекцій, викликаних грибками Candida Albicans, Candida tropicalis і Candida krusei. Ви можете боротися з зовнішніми інфекціями, змішуючи близько 1% ефірного масла кориці з транспортним маслом. У цій суміші є одне серйозне протипоказання - не наносите її на слизові оболонки, інакше ви ризикуєте отримати опік. При боротьбі з внутрішніми грибковими інфекціями, а також для підвищення імунітету, ефірне масло додають в чай, заварений з коричних палочкамі.Полезние властивості кориці широко використовуються в косметології, адже пряність багата антиоксидантами, які борються зі старінням організму, крім того широко відомі її разогревающие властивості. Викликаючи приплив крові до шкіри, кориця робить її більш еластичною і пружною. Для тих, що худнуть актуально властивість кориці знижувати тягу до солодкого і знижувати апетит. Напій з кориці і кореня імбиру, покращує травлення і сприяє виведенню токсинів з організму, - відмінне підмога для тих, хто сидить на дієті.