Як включити автосигналізацію.

Бувають у житті автовласника моменти, коли охоронна система автомобіля підносить несподівані сюрпризи. Особливо це неприємно, якщо машину не виходить поставити на охорону і спокійно відлучитися. Але все позаштатні ситуації мають свої причини, в яких треба вміти розбиратися.
Вам знадобиться
  • Інструкція від охоронної системи.
Інструкція
1
Якщо ваш автомобіль не реагує на брелок сигналізації, спробуйте виявити причину збою. Почніть з самого банального, але дуже поширеного - заміна елемента живлення. Зрозуміти, що батарейка села, дуже просто: на РК-дисплеї може висвітитися помилка, яка зазвичай позначається відповідним символом (залежить від моделі сигналізації). Якщо пульт звичайний, орієнтуйтеся на приблизний термін служби батарейки - 6-8 місяців (залежно від частоти експлуатації).
2
Якщо сигналізація не реагує ні на постановку, ні на зняття з охорони, при цьому дисплей горить в штатному режимі, перевірте рівень радіосигналу. У деяких місцях - критих парковках, в зоні великих торгових центрів і вокзалів - слабкий сигнал, і блок системи просто не в змозі його вловити. Іноді потрібно зробити кілька спроб постановки/зняття, щоб система вловила сигнал. У дуже складних випадках автомобіль доведеться переставити на інше місце. Щоб уникнути подібних ситуацій, виведіть антену від блоку сигналізації максимально високо по стійці лобового скла.
3
Якщо сигналізація стала працювати тільки як центральний замок (тільки замикає і відмикає двері), при цьому немає звукових сигналів і двигун не блокується, значить, ви поставили систему в режим Valet. На РК-дисплеї буде горіти відповідний символ. Для відключення режиму знайдіть в салоні автомобіля спеціальний тумблер. Як правило, він захований під торпедою і при установці сигналізації вам повинні були його показати. За допомогою цього тумблера по інструкції ви можете перевести систему в робочий режим.
Зверніть увагу
Якщо ваш автомобіль не реагує на брелок близько великого торгового центру, ні в якому разі не відходите від машини. Нерідко виникають випадки, коли викрадачі використовують спеціальні глушилки, щоб власники не могли відкрити і завести свої машини. Особливо часто таке може відбуватися на підземних і критих парковках, де сигнал і так дуже слабкий.