Біозавивка волосся.

Завиті і красиво хвилясті волосся в моді не перший рік. Отримати акуратні, м'які і при цьому натуральне волосся можна за допомогою біозавивка. Вона заощадить ваш час і подарує гарні локони на тривалий час.

Основні особливості біозавивка

Регулярна накрутка волосся на бігуді з часом псує їх. Вони стають менш слухняними, кінчики січуться, та й результат тримається не більше доби. Звична багатьом хімічна завивка також не приносить користі волоссю. Як правило, до складу сумішей для даної процедури входять аміак, тиогликолевая кислота, сірководень та ін. Після такої атаки хімічних компонентів волосся стає тьмяним і жорсткими. Застосування природних натуральних препаратів призвело до виникнення інноваційного виду перукарських послуг - біозавівкі.Спеціалісти в області куафюри (перукарі, хіміки, технологи) давно мріяли отримати речовину, яка б сприяло швидкій завивці волосся, не порушуючи при цьому їх структури. В процесі тривалих розробок і досліджень даний препарат був отриманий. Основою послужив білок, подібний за складом білку волосся. Дана розробка була проведена фахівцями з Італії.

Технологія виконання біозавивка волосся

Біозавивка проводиться з використанням спеціальних складів, в які включені речовини агресивні до натурального білку волосся. Локони обробляються ними, далі проводиться накрутка на бігуді або коклюшки.
Біозавивка виконується тільки професійним стилістом або перукарем. Не намагайтеся повторити процедуру самостійно в домашніх умовах.
Біозавивка включає в себе три основних етапи, на відміну від класичної завивки, що складається з двох. Спочатку волосся обробляються складом, основою якого є хлоргидрат цистеаміну, і накручуються. На даному етапі локони насичуються білковим речовиною. На другому етапі на волосся наносять склад, за допомогою якого згущується білок структури локонів. У висновку волосся насичують спеціальним складом. Він фіксує завиток і повертає нормальний кислотно-лужний баланс.Біозавівку можна виробляти на бігуді різного діаметру. Це залежить від умов клієнта.
Комбінації з коклюшок різноманітного розміру дозволяє надавати волоссю більш природний і натуральний вигляд.
В результаті біозавивка клієнт отримує природні та гарні завитки. Тримаються вони від 3 до 9 місяців. Залежить це, як правило, від структури волосся. Основна перевага даної технології в тому, що вона не пошкоджує локони. Після закінчення дії складу волосся природним шляхам випрямляються. За відгуками клієнтів, які регулярно вдаються до використання даної технології, біозавивка - швидкий і безпечний спосіб створення неповторних завитків.
Біозавивка - це щадний спосіб хімічної завивки, який дозволяє зробити волосся надовго хвилястими і додати їм додатковий об'єм. Ефект хвилястих і кучерявого волосся буде зберігатися доти, пора ви не помиєте голову. А після - волосся необхідно буде укласти заново.
Вам знадобиться
  • - шампунь з позначкою «Для волосся після хімічної завивки»;
  • - спеціальний бальзам;
  • - укладань;
  • - фен з дифузором;
  • - бігуді
Інструкція
1
Правильно виберіть у спеціалізованому магазині засоби для догляду за волоссям. Краще, якщо це буде серія спеціальних засобів для догляду з позначкою «Для волосся після хімічної завивки». При виборі в магазині засобів для волосся зверніть особливу увагу на склад. Бажано, щоб в них входили: протеїни пшениці, шовку, пальмового масла.
2
Вимийте голову з використанням обраного шампуню.
3
Нанесіть бальзам по всій довжині волосся.
4
Після нанесення бальзаму на тільки що вимите волосся розчешіть їх гребінцем з широкими зубами, так ви більш довго збережіть розкішні локони.
5
Акуратно змийте бальзам.
6
Укладіть волосся спеціальним укладальним засобом. В даний час існує безліч варіантів швидких і легких укладок після процедури біозавивка. Нанесіть на волосся моделюючий гель для локонів і висушіть їх за допомогою фена з дифузором, так локони будуть виглядати більш об'ємно і природно.
7
Інший варіант - замість моделюючого гелю при укладанні пасм волосся пальцями використовуйте пінку або спрей для створення локонів. Дайте висихнуть локонам природним шляхом.
8
Третій варіант - використовуйте бігуді. Якщо ви хочете отримати більш великі і м'які локони, то і діаметр бігуді повинен бути більше. За допомогою бигудей можна зробити круті кучері.
Зверніть увагу
Процедуру біозавивка волосся можна повторювати не більш ніж один раз на три месяца.Воздействіе біозавивка на волосся достатоно м'яке, однак структура волоса може все одно кілька зіпсуватися, він може стати більш сухим і ламким. Тому після біозавивка не зайвим буде придбати спеціальні засоби для догляду за волоссям з позначкою «Після хімзавивки».
Корисна порада
Процедурі біозавивка можуть піддаватися волосся в будь-якому стані: пошкоджені від попередніх хімзавівок, пофарбовані, меліровані. Після проведення процедури біозавивка необхідно регулярно (досить одного разу на місяць) підстригати кінчики волосся. Крім того, не забувайте один раз на тиждень робити живильні маски для свого волосся. Маски підтримують їх здоров'я і блиск.