Як відключити автозапуск програм в Windows.

При завантаженні операційної системи Windows автоматично завантажуються деякі служби і додатки. Іноді це зручно - не потрібно самостійно шукати файли запуску в різних папках. Але в певних випадках це заважає роботі. Відключити автозапуск небажаних програм при старті можна кількома способами.
Інструкція
1
Запустіть програму, автоматичне завантаження якій ви хочете відключити. Викличте в меню вікно її налаштувань і знайдіть опцію, що відповідає за автозапуск. Часто вона знаходиться на вкладці з основними (загальними) параметрами. Зніміть маркер з поля «Автозапуск при завантаженні Windows» і збережіть нові параметри, натисканням на кнопку ОК або «Застосувати».
2
Якщо можливість відключення автоматичного завантаження через налаштування програми відсутній або програм в автозапуску занадто багато, скористайтеся іншим способом. Відкрийте меню «Пуск» і знайдіть папку «Автозавантаження». Видаліть з неї всі непотрібні програми, клацнувши по кожному правою кнопкою миші і вибравши в спадному меню команду «Видалити».
3
Існує й інший варіант. Відкрийте папку «Мій комп'ютер» на диску з встановленою системою, пройдіть в директорію Documents and Settings \ Ім'я користувача \ Головне меню \ Програми \ Автозавантаження і видаліть ярлики всіх небажаних програм. При наступному запуску Windows додатки завантажуватися не будуть.
4
Наступний спосіб: викличте вікно «Виконати» через меню «Пуск» або сполучення клавіш Win + R і введіть у полі команду msconfig. Відкриється нове вікно. Перейдіть в ньому у вкладку «Автозавантаження» і зніміть маркери з полів непотрібних програм. Застосуйте нові налаштування. За необхідності перезавантажте комп'ютер.
5
Можна видалити програми з автозавантаження і через реєстр. У вікні «Виконати» введіть команду regedit і знайдіть ключ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run (для поточного користувача) або HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run (для всіх користувачів). Перегляньте список і видаліть непотрібні рядки з адресами додатків.
6
Також можна скористатися спеціальними програмами, наприклад, CCleaner або Autoruns. У подібного роду додатках існує можливість по одному кліку мишки відкрити список знаходяться в автозавантаженні програм і служб. Вам залишиться тільки відзначити маркером потрібні/непотрібні програми або включити/відключити їх за допомогою передбаченої для цих цілей кнопки.
Зверніть увагу
Якщо ви не дуже досвідчений користувач, який не редагуйте дані реєстру без особливої потреби.
Корисна порада
Видалення ярликів з папки «Автозавантаження» не тягне за собою видалення обраних програм з комп'ютера.