Як зробити картинку великий.

Працюючи з графікою, користувач може зіткнутися з питанням, як зробити картинку великий. Тут необхідно чітко розрізняти два параметри: масштаб і розмір. У першому випадку збільшене зображення буде доступно лише на час перегляду малюнка або фотографії. У другому ж випадку міняються характеристики самого графічного файлу.
Вам знадобиться
  • - програма для перегляду зображень;
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Для того щоб зробити картинку більше при перегляді, тобто змінити масштаб і розглянути деталі, достатньо скористатися можливостями будь-якого відповідного додатку. Приміром, у системі Windows є вбудована програма перегляду зображення і факсів. Або це може бути стороння програма, така як FastStone Image Viewer. Відкрийте зображення за допомогою будь-якої подібної програми і виберіть інструмент Zoom. Для нього передбачені стандартні кнопки "+" і "-" (ближче і далі) із позначкою лупи.
2
Якщо ж вам потрібно збільшити розмір зображення, скористайтеся графічним редактором: від простого Paint зі стандартних програм Windows до більш складного - CorelDraw або Adobe Photoshop. Принцип роботи в них однаковий, можуть відрізнятися лише пункти в меню.
3
Запустіть графічний редактор і відкрийте в ньому своє зображення. Для цього в меню «Файл» виберіть команду «Відкрити» або ж скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl + O. У додатковому вікні вкажіть шлях до папки, в якій збережено файл з картинкою, клацніть по його іконці і, коли його назва скопіюється в поле «Ім'я файлу », натисніть кнопку« Відкрити ».
4
Знайдіть у меню редактора пункт «Малюнок», «Зображення» або Image і розгорніть його підміню. Клацніть лівою кнопкою миші по пункту, який за логікою більше підходить під варту перед вами завдання. Так, в Paint це буде команда «Атрибути», в Adobe Photoshop - «Змінити розмір», відкриється нове вікно. Впишіть потрібні вам нові дані у відповідних одиницях виміру в поля «Ширина» та «Висота» та натисніть на кнопку ОК або «Застосувати».
5
Збережіть файл з новими параметрами. Якщо ви натиснете кнопку «Зберегти» (Save), то файл з новим розміром картинки замінить первісне зображення. При виборі команди «Зберегти як» (Save as) буде створено новий файл. Дайте йому назву та виберіть директорію для збереження.
Зверніть увагу
Щоб збільшити зображення без втрати або з мінімальною втратою якості, використовуйте призначені для цього програми та фільтри.
Корисна порада
У деяких випадках розмір початкового зображення занадто малий. Його збільшення може призвести до того, що шуми і артефакти графіки стануть більш помітні.