Як зробити зачіску з пов'язкою.

Пов'язки знову в моді. Після неймовірної популярності в дев'яності роки минулого століття, вони були забуті на кілька років. Тепер хустки, стрічки, ремінці повертаються, дозволяючи модницям споруджувати більше красивих стильних зачісок.
Інструкція
1
«Грецька» укладання робить головку акуратною і виглядає неймовірно стильно. Найпростіше її зробити тим, у кого волосся не нижче плечей. Для створення зачіски вам знадобиться стрічка, пов'язка, ремінець і лак для волосся. Спочатку розділіть волосся на прямий проділ і окропити їх лаком. Потім надіньте пов'язку так, щоб вона проходила по центру лоба. По черзі, починаючи з скроневих пасом, завертайте волосся за пов'язку кінцями всередину. Закрутіть волосся по всій голові. Щоб валик був однаковим по всьому периметру, ззаду укладайте локони за допомогою дзеркала. Закріпіть готову укладку лаком.
2
Накрутите волосся на великі бігуді або плойку так, щоб вийшли великі м'які хвилі. Робиться це для того, щоб створити хороший обсяг. Підніміть локони вгору і закрутіть їх у джгут над шиєю. Закріпіть його шпильками. Пасма у особи випустіть вперед так, щоб вони закривали вилиці. Одягніть пов'язку або діадему. Вийде дуже елегантна пишна зачіска.
3
Зробіть високий пучок на потилиці. Для цього зберіть волосся в хвіст, трохи начешіть їх і оберніть кінчик хвоста навколо гумки. Закріпіть пучок лаком. Одягніть пов'язку так, щоб вона проходила по волоссю між лобом і пучком. У цій зачісці краще виглядають широкі стрічки або пов'язки з декором з боку.
4
Для дівчат з короткими стрижками також існує укладання з пов'язкою. Щоб її створити, начешіть волосся біля коріння, щоб вони стали більш об'ємними. Обробіть лаком. Пасма на лобі і скронях трохи підкрутіть знизу і покладіть на обличчя. Пасма закріпіть гелем, щоб вони тримали чітку форму. Зверху надягніть пов'язку з об'ємним квіткою або штучними каменями. Ця укладання в стилі тридцятих років підійде дівчатам з будь-якою формою обличчя.
Корисна порада
Щоб атласна пов'язка не сповзала, пришийте з боку, що прилягає до лоба, смужку з бавовняної тканини. Вона більш шорстка і утримуватиме пов'язку, зберігаючи укладку на довгий час.