Стрижка з чубком на середні волосся.

У новому сезоні особливо актуальні стрижки з волоссям середньої довжини. Це дуже радує модниць, так як такі зачіски підійдуть і власницям тонкого волосся, і тим, у кого вони в'ються.

Зачіска з чубчиком - кому підійде

Модні перукарі пропонують кілька варіантів стрижки з чубчиком. Вони засновані на трьох класичних зачісках - каре, бобі і «Аврорі». З цих стрижок кожна дама може підібрати собі подходящую.В чому перевага зачіски з чубчиком? Волосся, що приховують лоб, роблять обличчя більш вузьким. Що допомагає скорегувати форму тим, хто не задоволений овалом особи. Чубчик візуально робить волосся більш густими, оскільки приховує недостатній обсяг в лобовій і потиличної частках. Чубчик дозволяє змінюватися, укладаючи волосся спереду по-різному - на бік, назад, навскоси. Чубчик йде багатьом саме через свою функціональності.
Не робіть чубок занадто короткою, якщо не хочете акцентувати увагу оточуючих на формі чола.

Стрижки з чубком - яку вибрати

Стрижки з чубчиком на середні волосся - це різноманітні каре, каскадні стрижки (засновані на «Аврорі», де локони підстрижені драбинкою), а також подовжений класичний боб. В варіантах, коли в зачісках підстрижена чубчик, волосся в потиличній і лобовій частині голови також трохи коротшають, щоб надати стрижці додатковий обсяг. Для цього ж перукарі филируют кінчики. Робиться це і в тому випадку, якщо волосся дуже густі і чубчик виглядає занадто масивно.
Филировка чубчика дозволяє зробити її більш слухняною, укладати її стає простіше.
Каре на середні волосся з чубчиком може бути як звичайне, так і з подовженими скроневими пасмами. Чубчик в звичайному каре найчастіше робиться прямий, щоб підкреслити геометрію стрижки. Косий чубчик оставляется у випадку з подовженими передніми пасмами, щоб зробити стрижку більш легкої, стильною, молодіжної. Каре підійде тим, у кого овальна або трикутна форма ліца.Стріжкі типу «Аврора» дозволяють створити додатковий обсяг за рахунок укорочених пасом у верхній частині голови. Вони не приминають волосся, зачіска залишається пишною. Чубчик в цих стрижках може бути як прямий, так і косою, в залежності від особливостей зовнішності. Підійде зачіска красуням з круглою і прямокутною формою обличчя. Класичний боб, в якому волосся до скронь зістригали зовсім коротко, а у верхній частині голови залишаються довгими, наскільки видозмінився на догоду тим, хто не любить дуже короткі зачіски. Волосся біля шиї і в скроневих частках тепер залишаються досить довгими, не менше п'яти-семи сантиметрів. В бобі робиться пишна густа чубчик. Така форма підійде власницям овального і квадратного особи, а також усім, хто хоче зробити візуально вже нижню частину обличчя.