Як зняти подушку безпеки.

Досить часто водії зустрічаються з такою ситуацією, коли спрацьовує подушка безпеки , а вмонтувати її на місце не вистачає знань. Тому, щоб привести естетику салону автомобіля в порядок, існує один вихід - самостійно зняти подушку зовсім. Тільки не забувайте про те, що вона може врятувати чиєсь життя.
Вам знадобиться
  • набір інструментів для автомобіля
Інструкція
1
Якщо ви все-таки вирішили зняти подушку безпеки , то є кілька рекомендацій з цього поводу.Для початку слід розібратися в механізмі роботи системи. Вона складається з самого модуля подушки безпеки , датчика визначення удару і блоку діагностики. Модуль подушки безпеки водія розташовується в рульовому колесі, в приладовій панелі розташована подушка безпеки пасажира. Датчики розташовуються в передній частині авто зовні, або в салоні. Блок діагностики має світлодіодне лампочку, яка спалахує в разі несправності системи безпеки . В разі загоряння цієї лампочки слід звернутися до авторизованого сервісного центру марки вашого авто.
2
Щоб зняти подушку безпеки , слід виконати такі дії: Відкрутіть подушку разом з торпедою від распорной несучої балки за допомогою ключа TORX. Зніміть бардачок і відкрутите хрестової викруткою захист. Перед вами кілька болтів, відкрутіть їх і піддіньте зверху заглушку, від'єднайте проводок. Вийміть всю конструкцію.
3
Подальшими вашими діями буде заміна блоку подушки, або тільки заглушки. Але не все так просто. Замінивши подушку безпеки , ви не позбавляєтеся від проблеми, тому що інформація про її спрацювання залишається в пам'яті системи, а стерти її може тільки фахівець. Інакше подушка перебуватиме в не робоче стані, а лампочка блоку діагностики горітиме.
4
Разом з подушкою безпеки спрацьовує і система ременів безпеки , після цього вона приходить в несправність. Тому вона також вимагає замени.Так зняти подушку безпеки не складає особливих труднощів, але не слід забувати про безпеки , адже вона може вам знадобитися навіть в найнесподіваніших випадках .