Як повинні сидіти окуляри.

Для одних людей окуляри - це вимушена необхідність у зв'язку з ослабленим зором, для інших - стильний і модний аксесуар. Окуляри можна купити де завгодно: в оптиці, в салоні, в супермаркеті і навіть на ринку. На жаль, більшість людей, які збираються купити окуляри, звертають увагу в першу чергу на оправу і вартість, а потім вже на всі інші параметри.
Інструкція
1
Перед тим як вибирати окуляри, потрібно відвідати лікаря-офтальмолога. Здавалося б, прописна істина, проте багато її чомусь ігнорують. Справа в тому, що корекція зору потрібно переважній більшості людей. Просто не всі про це знають. Якщо у вас «плюс» чи «мінус», вам потрібні окуляри з діоптріями. Щасливі володарі 100% -ного зору також не повинні ігнорувати відвідування фахівця. Лікар порадить, які окуляри придбати, якщо ви багато працюєте за комп'ютером або, навпаки, більшу частину часу проводите на вулиці.
2
Другий крок - підбір оправи. За попит грошей не беруть, але ж? Тому не соромтеся міряти все, що вам сподобалося. Краще взяти з собою в магазин людини, думку якого ви довіряєте. З боку видніше, йдуть вам окуляри чи ні. Словами продавців в даному випадку вірити не варто.
3
Вам повинно бути комфортно. Якщо окуляри тиснуть на перенісся або на віскі, відмовтеся від даної моделі. Краще віддавати перевагу оправі з рухомими носоупорамі. Ви знайшли ідеальний варіант, але він злегка тисне? Попросіть продавця підрегулювати носоупори. Ні в якому разі не робіть цього самі, так як легко можете зламати товар.
4
Спробуйте нахилитися вперед, не знімаючи окулярів. Якщо при цьому обрана вами оправа НЕ сповзла на кінчик носа, значить, все в порядку.
5
Як відомо, людське обличчя несиметрично. Зверніть увагу, щоб окуляри не сиділи на вас криво. Запевнення консультанта в магазині, що через пару днів оправа сама «подогнется» під вашу світлу голову, - не більше ніж виверт.
6
Окремий пункт - форма оправи. Йде/не йде - поняття суб'єктивне. Однак від форми і пропорцій обличчя багато залежить. Тим, у кого кругле обличчя, підійдуть окуляри з широкою оправою. Людям з прямокутною формою обличчя підійде оправа, в якій лінзи овальної форми. Якщо вилиці ширше лінії очей (обличчя трикутної форми), зверніть увагу на масивні оправи. Людям з широким чолом і вузьким підборіддям варто зупинитися на окулярах без оправи або окулярах, де біля лінз половинки обідків.
Зверніть увагу
• Якщо ви алергік, ніколи не купуйте оправи з нікелю. Краще зупиніть свій вибір на сплавах нержавіючої сталі, титану, срібла або золота. • Пластикові оправи дешевше металевих, але термін служби у них значно менше.
Корисна порада
Найважливіше правило: окуляри не повинні повторювати контури особи. Експериментуйте, і в кінці кінців обов'язково знайдете саме ту модель, в якій ви будете виглядати ідеально.