Як вставити музику з html.

HTML - мова для розмітки веб-сторінок, за допомогою якого виконується відображення контенту в браузері. Засобами мови можна також вставляти різні мультимедіа-об'єкти, задавати фонову музику і відтворювати будь-які медіа-файли.
Інструкція
1
Для створення фонової музики на сторінці може бути використаний дескриптор , який можна включити в будь-яку частину сторінки. Однак веб-майстри зазвичай вставляють даний тег в службову інформацію між документа:
2
При повного завантаження сторінки почнеться відтворення файлу song.mp3, що знаходиться в одній директорії з редагованим файлом HTML. Для відтворення можуть бути використані файли дозволу wav, mp3 або midi. Параметр loop відповідає за кількість повторень мелодії і може приймати різні числові значення. Щоб включити постійний повтор відтворення, введіть параметр loop="-1". Для убавленія гучності використовуйте настоянку volume, яка може приймати різні значення від -10000 до 0.
3
Для вбудовування аудиоплеера в вміст сторінки використовуйте тег . Наприклад, для включення мелодії з ім'ям song.mp3 буде використаний наступний код: В даному дескрипторі параметри width і height відповідають за ширину і довжину відображуваного плеєра, а autostart - за початок автоматичного програвання при закінченні завантаження сторінки. Налаштування autostart може приймати значення false і true, які відповідно відключають або включають Автовідтворення.
Зверніть увагу
Намагайтеся не застосовувати елемент bgsound без особливої необхідності. Несподівано включилася фонова музика може дратувати користувача, що може позначитися на популярності вашого ресурса.Для тега потрібна установка додаткових плагінів на стороні користувача. Врахуйте, що більшість відвідувачів сайтів відмовляються від завантаження необхідних елементів, що робить відтворення вставленої мелодії неможливим.
Корисна порада
Включення на сторінці великих аудіофайлів може позначитися на швидкості її завантаження. Не використовуйте занадто довгі і великі за розміром мелодії, оскільки вони також забирають частину трафіку користувача.