Як задати своє шрифт в html.

Шрифт - невід'ємна частина веб-дизайну, що надає сайту характерний стиль. Якісний текст на сторінці повинен виглядати гармонійно, поєднуватися з іншими елементами сайту і при цьому сприяти кращому сприйняттю інформації. За допомогою мови розмітки HTML і каскадних таблиць CSS можна налаштувати практично будь-які параметри, що сприяють досягненню максимальної ефективності сторінки.
Вам знадобиться
  • - файл шрифту в форматі TTF.
Інструкція
1
Для використання набору шрифтів, встановлених на комп'ютері, можна скористатися параметром font-family каскадних таблиць стилів. Для цього введіть наступний код для потрібного елемента:

Текст

Дана команда виведе заголовок другого рівня h2 текстом гарнітури Arial.
2
Якщо ви хочете використовувати власний шрифт, його попередньо необхідно завантажити на хостинг і включити за допомогою відповідної команди. Файли TTF включаються наступною командою: Атрибут font-family в даному випадку задає назву гарнітурі шрифту, а src: url (font.ttf) вказує шлях до файлу TTF.
3
Після включення елемента можна використовувати його для відображення тексту:

Текст

Дана команда відповідає за виведення необхідного шрифту font курсивом в заголовку другого рівня. Якщо браузер користувача не підтримує обробку файлів TTF, використовуватиметься вказаний після першої коми системний шрифт (в даному випадку Verdana).
4
Деякі браузери не підтримують завантажується TTF. Наприклад, Internet Explorer 8 для відображення тексту використовує формат EOT. Для таких оглядачів конвертує вихідний TTF за допомогою численних сервісів і включіть отриману гарнітуру в параметр @ font-face аналогічним чином.
5
Якщо ви хочете імпортувати потрібний вам файл з іншого ресурсу, скористайтеся командоюimport, яку необхідно прописати вгорі документа CSS:import url (http://адрес_шріфта)
Зверніть увагу
Файл, що містить необхідний шрифт, не повинен мати великий розмір, оскільки він здатний уповільнити завантаження сторінки, що відіб'ється на швидкості показу вмісту.
Корисна порада
Існує велика кількість інтернет-ресурсів, що дозволяють створити власний шрифт або скористатися вже готовими. Серед найбільш популярних варто відзначити сервіс Google Web Fonts.