Стрижки для круглого обличчя.

Широкі вилиці, які характерні для круглого обличчя, роблять його не зовсім симетричним. Відновити гармонію допоможуть правильно підібрані стрижки. Каре з чубком, легкі хвилі - ці зачіски відмінно приховають недоліки.

Кругле обличчя - будь зачісок краще уникати

Кругле обличчя вимагає деякої корекції. За допомогою правильної зачіски можна візуально витягнути овал, зробити форму особи близькою до ідеальної. У цьому допоможуть стрижки, в яких волосся зачісується вперед, а також ті, в яких є чубчик. А ось уникати варто гладких зачісок, де все локони зачесане наверх (типу модного «кінського» хвоста), а також занадто коротких стрижок, які повністю відкривають обличчя.
Чорні та каштанове волосся роблять обличчя візуально вже, але при цьому підкреслюють недоліки шкіри - прищі, зморшки і т.д. Тому, якщо хочете зробити колір волосся більш темним, враховуйте не тільки форму обличчя, але і стан шкіри.
Також власникам круглої форми обличчя не потрібно робити зачіски, де основний обсяг припадає на лобову і потиличну частки. Це стрижки типу «Аврора», а також всі, засновані на класичному бобі. Такі зачіски роблять обличчя ще ширше.

Стрижки для круглого особи - як скорегувати форму

Для круглого обличчя ідеально підходять зачіски з косою чубчиком, з видовженими пасмами в скроневих частках. Наприклад, модне каре. Можна вибрати як класичне, так і з більш довгими локонами в області чола. Такі стрижки зроблять обличчя візуально вже у вилицях, його форма стане більш овальної. А чубчик приховає занадто широкий лоб. Тільки зверніть увагу, що вона повинна бути коса, а не повністю закриває верхню частину голови. Інакше особа буде здаватися ще більш широким, масивним.
Дуже дрібні кучерики створюють занадто великий обсяг, роблячи особа більш широким. Тому вибирайте легкі хвилі. Такі виходять, якщо накручувати волосся на бігуді або плойку діаметром не менше п'яти сантиметрів.
Крім різноманітних каре, допоможуть скорегувати форму особи зачіски з хвилястими локонами. Найкраще вони виглядають на волоссі середньої довжини. Пасма в скроневих частках, завдяки своїм обсягом, приховують занадто широкі вилиці. У цих стрижках можна обійтися без чубчика, якщо волосся з потиличної частини будуть зачесане вперед на обличчя. Вони укладаються з боків чола, звужуючи його. В якості урочистій укладки для круглого обличчя можна вибрати «грецьку». Локони, закручені валиком в області вилиць, приховають їх зайву ширину. У верхній частині голови волосся залишаються гладкими, не створюючи непотрібний об'єм. Стрічка або ремінець візуально роблять лоб більш вузьким. Все це допомагає наблизити форму особи до ідеальної.