Як відключити історію.

Якщо ви часто користуєтеся пошуковими системами, зокрема Google, то результати всіх ваших пошуків, скоєних на даному комп'ютері, зберігаються в файлах з назвою «кукі» (cookie). «Кукі» допомагають здійснювати швидкий пошук і помітно збільшують завантаження сторінок, якщо ви заходите на одні й ті ж сайти. Але «кукі» мають властивість копіться і примножувати себе в рази. Операція множення свого об'єму відбувається при кожному заході в мережу інтернет. З часом вони захаращують дисковий простір і вимагають очищення.
Вам знадобиться
  • Пошукова система Google.
Інструкція
1
Пошукова система Google здійснює збереження всіх запитів, введених вами в пошукову рядок. Залежно від вашого аккаунта, збереження відбувається по-різному, тобто при наявності аккаунта на сервісах Гугла - місце збереження історії запитів одне, а відсутність аккаунта припускає зовсім інше місце збереження.
2
Для того щоб виконати цю операцію необхідно відкрити свій інтернет-браузер. Потім відкрийте сторіночку пошукової системи Google - у правому верхньому куті натисніть «Історія веб-пошуку».
3
Якщо у вас є аккаунт в системі Google і ви перебуваєте в ньому, то першим рядком на сторінці з'явиться заголовок «Історія веб-пошуку для Почта@gmail.com». Якщо ні, то вхід в аккаунт можна справити заповненням дух полів: «логін» і «пароль». Далі ви можете виконати або повне видалення історії, або цікавлять вас розділи: «Інтернет», «Картинки», «Новини» і т.д.
4
Якщо ви ще не завели аккаунт в системі Google, то історію пошуку слід шукати в файлах cookie. Як правило, ці файли знаходяться за наступною адресою C: Documents and SettingsПользовательLocal SettingsTemporary Internet Files. Варто відзначити, що папка Local Settings є прихованою папкою. Для того щоб побачити її, необхідно включити видимість прихованих папок у властивостях папки (Мій комп'ютер - Сервіс - Властивості папки - Вид). При копіюванні строчки адреси папки з «куками» і вставці в адресний рядок провідника, ви побачите той же самий результат.