Як позбутися запаху від волосся.

Запах від волосся може з'являтися в декількох випадках. Після фарбування, коли була застосована фарба з вмістом аміаку, в результаті захворювань шкіри голови - себореї або грибка, або тому, що локони давно не мили.
Інструкція
1
Якщо запах від волосся з'явився після фарбування, не переживайте. Він пройде після другого миття голови. Щоб точно його позбутися, помийте волосся спочатку шампунем, а потім нанесіть живильну маску або бальзам. Залиште засіб на волоссі на десять - п'ятнадцять хвилин. Така процедура дозволить повністю змити залишки барвника, які видавали неприємний запах. Якщо піти в душ можливості немає - скористайтеся спреєм для волосся. Він на час заглушить хімічний запах.
2
Якщо важкий запах від волосся з'явився через захворювання шкіри - себореї або грибка, то, щоб позбутися від нього, потрібно провести лікування. Для цього доведеться звернутися до лікаря-дерматолога. Він пропише спеціальні шампуні, мазі, а також ліки для прийому всередину. Під час лікування потрібно мити голову спеціальними засобами кожен день, щоб волосся не видавали запаху. Після одужання він повинен зникнути повністю.
3
У брудних сальних волосся також з'являється запах. Саме тому локони рекомендують мити в міру забруднення, а не через певні проміжки часу. Якщо немає можливості прийняти душ, скористайтеся сухими шампунями або звичайною мукою. Вона вбере шкірне сало і зробить волосся більш чистими. Але ця процедура дозволить повернути свіжість локонам всього на кілька годин. Зробити їх блискучими і струмливими допоможе тільки миття.
Зверніть увагу
Волосся сильно вбирають запахи. Тому якщо ви перебували в одному приміщенні з курцями, від вас теж буде пахнути сигаретами. Цей запах можна прибрати тільки за допомогою шампуню.
Корисна порада
Не використовуйте просто так віддушки для волосся, краще з'ясуйте причину неприємного запаху і усуньте її. Отдушки не зможуть повністю заглушити запах, якщо він викликаний яким-небудь захворюванням. Навпаки, змішуючись з ним, вони посилюють неприємний аромат.