Як живуть американці.

США сьогодні визначають економічну, політичну та культурне життя в усьому світі. Етнічно американський народ дуже різноманітний. Неоднакова і життя американських сімей. Однак існують поняття, які є загальними для значної частки населення штатів.
Інструкція
1
Політичні погляди Мабуть, мало де ставляться так фанатично до власної та чужої ідейної приналежності. Політика відіграє значну роль у житті простих американців. Доходить до такого абсурду, що через політичні розбіжності люди не можуть спілкуватися один з одним. Демократ ви чи республіканець - це дуже важливо. Америка - країна вільного вибору, і вибір свій тут використовувати дуже люблять.
2
Спорт і проблеми зі здоров'ям Здавалося б, це абсолютно несумісні речі, однак варто визнати, що в США спорт користується великою популярністю, при цьому значна частка населення страждає різноманітними проблемами зі здоров'ям. І адже спорт тут не тільки люблять дивитися, їм займаються. У школах, коледжах, університетах грають в американський футбол, бейсбол, баскетбол, хокей. Молоді люди займаються плаванням, легкою атлетикою, боксом, бодібілдінгом. Однак пристрасть американців до швидкої їжі призводить до проблем з травленням і ожиріння, а постійні стреси на роботі - до нервових розладів.
3
Рання самостійне життя Для молодих американців вважається нормою з юних років жити окремо від батьків. Після закінчення школи молоді люди часто виїжджають в інший штат і отримують там освіту. Часто молоді американці відмовляються і від фінансової допомоги батьків. Працюють у вільний час, часто живуть не за коштами - в кредит. Це, до речі, особливість не тільки молодого американського населення, кредити - невід'ємна частина життя США.
4
Батьківщина масової культури Значна частина загальновідомих світових фільмів, музичних альбомів і друкованих бестселерів випускається в США. Американцям звично знаходиться в «центрі світу», тому значна частка жителів Нового світу з подивом сприймає факт, що десь крім штатів є інша культура. Іноземні мови американці вчити не люблять в більшості своїй, вважаючи це непотрібною тратою часу. Далеко не кожен інтелігент у США є знавцем закордонної культури.