Як робити грецьку пов'язку.

Грецька пов'язка - модний аксесуар, який допомагає створювати гарні зачіски. Її можна зробити з хустки, ремінця, ланцюжки, навіть нашийника для дрібних собак.
Інструкція
1
Щоб зробити грецьку пов'язку у вигляді модної тоненькою шкіряної стрічки, вам знадобиться ремінець або нашийник для маленьких собак, або просто шматочок шкіри і пряжка. Крім того, підготуйте гумку і нитки. Краще, якщо вони будуть в тон ремінцю.
2
Візьміть сантиметр і виміряйте, відстань від вуха до вуха через лоб. Саме такої довжини повинна бути шкіряна частина пов'язки. Відріжте потрібний шматок ремінця або нашийника, додавши з кожного боку по сантиметру. Надіньте на смужку пряжку. Після цього пришийте гумку. Довжина її повинна бути в два рази менше довжини ремінця, тоді пов'язка буде триматися щільно.
3
Щоб зробити грецьку пов'язку з шовкової хустки, вам знадобиться більш щільна гумка, а також шматочок бавовняної тканини. Спочатку складіть хустку так, щоб вийшла стрічка. Зшийте її в декількох місцях. Потім зі зворотного боку стрічки, яка розташовуватиметься на лобі, пришийте шматочок бавовняної тканини. Це робиться для того, щоб пов'язка не сповзала. На стрічку можна повісити плоске прикраса - пряжку або легку брошка, тоді аксесуар вийде більш оригінальним. Потім пришивайте щільну гумку. Кінці хустки можна відрізати або залишити довгими. Тоді їх можна зав'язати в красивий бант.
4
Красива грецька пов'язка виходить з широкої ланцюжка. Її можна буде носити на волоссі як діадему. Щоб виготовити аксесуар, вам потрібна широка (не менше 1 сантиметра в ширину) ланцюжок, а також щільна гумка. Довжина ланцюжка - не менше 30 сантиметрів. Якщо вона буде коротша, кінчики гумки відобразяться, це не красиво. Ланцюжок пришивається до гумки товстими нитками. Ланки ланцюжка можуть перетирати кріплення, тому чим щільніше буде нитка, тим краще.
Корисна порада
За допомогою пов'язки можна створювати безліч зачісок. Цей аксесуар робить образ модним і стильним.