Як дати оголошення про вантажоперевезення.

Правильна реклама - запорука успішного бізнесу. Особливо важливо позиціонування і впізнавання потреб споживача там, де висока конкуренція - у торгівлі, вантажоперевезеннях і т.д.
Інструкція
1
Щоб дати оголошення про вантажоперевезення, яке досягне цільової аудиторії, проведіть невелике маркетингове дослідження. Вам потрібно з'ясувати, які сайти в основному відвідують ті, хто шукає великовантажні автомобілі. Це можуть бути просто портали безкоштовних оголошень або спеціалізовані сайти, які платно розміщують інформацію про послуги перевізників. Ви можете запитати у адміністрації порталів статистику відвідувань, а також коефіцієнт ефективності різних видів оголошень.
2
Після того як ви вибрали один або кілька сайтів, пишіть оголошення. В ньому чітко вказуйте, які послуги надаєте. Опишіть тоннаж автомобілів і вкажіть, возите ви вантажі на далекі відстані. Якщо у вас є додаткові опції - охорона вантажу, експедиторське супровід, підготовка документів для перевезення - все це відзначте в оголошенні. Наприкінці додайте контактний телефон та електронну адресу. Якщо є власний сайт - впишіть і його.
3
Повідомлення розмістіть на сайті безкоштовних оголошень самостійно, а на платному порталі відправте адміністрації. Зазвичай у вартість розміщення входять послуги коректорів, а також особливе позиціонування повідомлення. І адміністрація сайтів розміщує такі оголошення сама.
4
Обновляйте оголошення на безкоштовному сайті щотижня, тоді ви завжди будете в перших рядках пошуку. На платних сайтах це входить у вартість, перестановка оголошення відбувається автоматично раз на тиждень, у дві, раз на місяць. Все залежить від того, який абонентський пакет ви оплатили.
5
Крім сайтів, розмістіть оголошення в профільних журналах, присвячених вантажоперевезень. Особливо це ефективно, якщо у вас велика компанія, в якій є багато самих різних машин. Чим більше розмір журнального оголошення, тим краще. І пам'ятайте про те, що добре працюють рекламні модулі, розміщені на правому аркуші, в правому верхньому куті. Саме туди в першу чергу падає погляд читача, коли він бере журнал.