Як зачесати волосся назад.

Існує безліч зачісок, в яких волосся від особи зачісується назад. Це класичний високий «хвіст», об'ємний пучок, коса-колосок і багато інших.
Інструкція
1
Зачесати волосся назад можна, створюючи модну косу-колосок. Для цього відокремте локони лобової зони - плетіння починається з них. Беріть тонкі пасма і переплітайте їх між собою, як косичку. А щоб отримати «колосок», кожен раз, коли плетуться крайні пасма, захоплюйте трохи волосся зліва і справа. Вийде акуратна і дуже оригінальна коса, в якій все волосся прибрані назад. Така зачіска йде практично всім дівчатам. Варто її уникати тільки тим, у кого дуже широкий і великий лоб.
2
Прибравши волосся назад, можна створити модний «кок». Для цього вам знадобиться добре начесать локони в області чола. Так, щоб вони стояли, як ірокез. Закріпіть начісування лаком і приберіть все волосся назад, під гумку. Вийде гарна об'ємна зачіска, яка піде дівчатам з овальним і прямокутним типом обличчя.
3
Коротке волосся також можна красиво зачесати назад. Для цього вам знадобиться ободок або стрічка. Візьміть трохи гелю і нанесіть його на чубок. За допомогою гребінця зачешіте волосся назад. Одягніть пов'язку або ободок так, щоб вони тримали локони, не давали їм вилізти вперед. Така гладка зачіска відмінно підійде маленьким тендітним дівчатам з особою трикутного або круглого типу.
4
Також волосся зачісується назад при створенні модного високого «хвоста», пучка, різних весільних та урочистих укладок. Відкритий лоб робить обличчя привабливішим, тому багато хто воліє зачіски, в яких волосся забираються наверх.
Зверніть увагу
Щоб волосся не вибивалися із зачіски, перед тим як зачісувати, обробіть їх піною для укладання або лаком. Тоді пасма будуть більш слухняними.
Корисна порада
Щоб створити зачіску, в якій локони зачесане назад, потрібно, щоб довжина пасм лобової зони була не менше двадцяти сантиметрів. Якщо у вас чубчик, то її доведеться закріпити шпилькою, щоб вона не падала на очі.