"Регидрон": інструкція із застосування.

"Регідрон" - глюкозо-сольовий препарат, що застосовується для корекції електролітного і енергетичного балансу і для відновлення водно-електролітного рівноваги в разі зневоднення організму.

Показання до призначення "Регідрону"

"Регідрон" здатний відновлювати в організмі водно-електролітної рівноваги, яке з'являється при зневодненні організму. Він застосовується для корекції електролітного балансу. Його призначають в комплексі з іншими препаратами при гострій діареї, при теплових ураженнях, викликаних порушеннями водно-електролітного обміну, як профілактичний засіб порушень водно-електролітного рівноваги при навантаженнях, що супроводжуються значним потовиділенням.

Інструкція щодо застосування "Регідрону"

"Регідрон" приймають незалежно від того, коли був прийом їжі. Перед застосуванням потрібно розчинити вміст пакета в 1 л кип'яченої води кімнатної температури. У розчин не можна додавати цукор та інші компоненти. "Регідрон" призначають при діареї по 50-100 мл розчину через кожні три-п'ять хвилин протягом півгодини. При теплових судомах "Регідрон" беруть в кількості від 500 до 900 мілілітрів розчину по 100-150 мілілітрів протягом півгодини. Потім через кожні 40 хвилин потрібно повторити прийом препарату в цьому ж кількості до зникнення симптомів обезвожіванія.В як профілактичний засіб при значних фізичних і теплових навантаженнях "Регідрон" приймають при прояві спраги невеликими ковтками, по мірі її втамування прийом препарату припиняють. Дітям молодшого віку і новонародженим "Регідрон" дають по 1-2 ч.ложки протягом 4-6 годин кожні 5-10 хв. Приблизний обсяг розчину - 80-100 мл/кг/сут. Його потрібно приймати до припинення симптомів діареї.
Перевищення зазначених доз "Регідрону" можливо тільки після дослідження електролітного складу крові.

Побічні дії і протипоказання до застосуванню "Регідрону"

Під час застосування "Регідрону" побічних дій не виявлено. Однак, якщо при прийомі препарату з'являється сонливість, припинення сечовипускання, дезорієнтація, лихоманка, з'являється кров в стільці і якщо діарея не припиняється 5 днів, потрібна негайно звернутися до лікаря. "Регідрон" протипоказано застосовувати при порушеннях функції нирок, кишкової непрохідності, несвідомому стані, цукровому діабеті і підвищеній чутливості до препарату.
" Регідрон "потрібно зберігати при температурі від 15 до 25оC. Термін придатності препарату - 3 роки. Розчин "Регідрону" зберігають в холодильнику при температурі від 2 до 8оC протягом доби.
Слід з обережністю призначати "Регідрон "людям із захворюваннями, що викликають порушення виведення калію, оскільки у них може розвинутися гіперкаліємія. Дані про безпечне застосування "Регідрону" у жінок при вагітності і в період лактації відсутні.