Чим небезпечний моментальний загар ?

Коли немає можливості виїхати на море, щоб повалятися на пляжі і отримати гарну засмагу, можна скористатися послугами косметичних салонів. Сьогодні вони пропонують безліч способів вирішити цю проблему, в числі яких присутня моментальний загар - процедура, що забезпечує гарну рівну засмагу за кілька хвилин без впливу ультрафіолету.

Корисна інформація про моментальному засмагу

Перед нанесенням моментального засмаги шкіру готують за допомогою пілінгу, щоб очистити її від відмерлих лусочок і зробити більш гладкою. Потім за допомогою спеціального обладнання на неї наносять спрей для моментального засмаги. Він містить дігідроксіацетон, який при взаємодії з амінокислотами шкіри природним чином виробляє у верхньому шарі епідермісу меланін. Ось чому загар проявляється через кілька годин після процедури.
Остаточно процес моментального засмаги завершується приблизно через добу після процедури.
Крім дігідроксіацетона, який являє собою витяжку з цукрового очерету, спрей для моментального засмаги містить безліч природних компонентів. Так, до його складу входить карамельний або кавовий барвник, екстракт морських водоростей, білого і зеленого чаю, масло кісточок винограду і жожоба. Крім цього, в спреї містяться вітаміни А, Е, С, D, які зволожують і тонізують шкіру, а також гіалуронова кислота, що забезпечує еластичність шкірного покриву. Все це робить моментальний загар набагато безпечніше засмаги в соляріі.Держітся моментальний загар від 3 днів до двох тижнів, залежно від типу шкіри і додаткових косметичних процедур. Так, використання скрабів або жорстких мочалок сприятиме швидкому оновленню шкірного покриву і, як наслідок, видаленню моментального засмаги.

Небезпека моментального засмаги

Вважається, що при дотриманні правил безпеки виконання процедури і використанні тільки сертифікованих продуктів високої якості моментальний загар абсолютно безпечний для здоров'я і не погіршує стан шкіри. Згідно відгуками фахівців в області косметології і медицини, навіть вагітність не є протипоказанням до проходження даної косметичної процедури. Однак використання не сертифікованих або прострочених коштів може викликати серйозну алергічну реакцію і спровокувати інші неприємні і небезпечні для здоров'я процеси. Також дуже важливо довірити процедуру моментального засмаги професіоналу, який проведе її належним чином і в потрібному приміщенні. Останнє особливо важливо для вагітних жінок.
моментальний загар проводиться в добре провітрюваному приміщенні, площа якого складає не менше 6 квадратних метрів. У кімнаті не повинно бути занадто волого або жарко.
Протипоказанням до даної процедури є індивідуальна непереносимість речовин, що входять до складу косметичних засобів для моментального засмаги. Також не можна приходити на неї з порожнім шлунком.