Як вибрати принтер-сканер-копір.

Виробники офісної техніки пропонують широкий вибір так званих багатофункціональних пристроїв. Ці пристрої можуть виконувати функції принтера, сканера та копіювального апарату. Вони займають менше місця, ніж три окремих приладу, мають більш низьку ціну і роблять роботу з інформацією простіше і швидше.
Інструкція
1
Почніть вибір багатофункціонального пристрою (МФУ) з визначення ваших потреб. Зазвичай МФУ будується на основі однієї з функцій, тобто можна виділити МФУ-копіри, МФУ-сканери і МФУ-принтери. Ви повинні вибрати той клас МФУ, провідна функція якого буде максимально використовуватися вами.
2
Перед покупкою ви повинні приблизно представляти, яку інформацію ви будете роздруковувати та копіювати на цьому пристрої. На основі цього ви можете вирішити, чи потрібна вам повнокольоровий друк, якого формату листи ви будете використовувати, яка кількість сторінок на місяць ви будете друкувати і копіювати.
3
Деякі МФУ обладнані засобами постдрукарською обробки, якщо вам потрібно брошурувати, степліровать або вальцювати отримані листи, з такими пристроями це буде зробити набагато простіше.
4
Вартість МФУ - це не тільки ціна, зазначена на ціннику в магазині, до неї варто додати ціну обслуговування апарату. Підрахуйте ціну печатки або копіювання однієї сторінки на МФУ, а потім помножте її на приблизну кількість сторінок на місяць. Вирішіть, чи влаштовує вас така ціна місячного обслуговування.
5
Деякі МФУ дуже складні в обігу, це справжні верстати з пультом управління, вони більш продуктивні і автоматизовані, але з ними не розберешся відразу, можливо вам доведеться наймати спеціального оператора МФУ для них. Це розумно, якщо обсяги робіт на МФУ великі і постійні, але для простого офісного принтера-сканера-копіра, на якому зрідка роздруковують які-небудь документи, і тим більше для домашнього МФУ така складність не потрібна. Ви можете вибрати дуже простий пристрій з інтуїтивним інтерфейсом.
6
МФУ можуть володіти додатковими функціями - факсом, здатністю відправляти документи електронною поштою, бездротові МФУ. Вам потрібно вирішити, чи потрібні ці функції.