Як вибрати пилосос без мішка.

Сьогодні неможливо уявити собі прибирання приміщення без пилососа. Завдяки широкому асортименту, в магазині побутової техніки можна підібрати пристрій, що підходить по дизайну, ціною, набору додаткових функцій, а також за типом пилозбірника, адже сучасні моделі виготовляють не тільки з мішками для збору пилу, але і без них.
Інструкція
1
Починайте вибір пилососа будинку. Ретельно проаналізуйте смаки, уподобання і звички домочадців і, виходячи з цього, складіть список зразкових технічних параметрів пристрою (дизайн, витрата електроенергії, рівень шуму під час роботи і т. Д.). Якщо ви 1-2 рази на тиждень проводите прибирання в квартирі, площа якої понад 100 квадратних метрів, а підлоги покриті ковроліном або ворсистим килимом, вибирайте сильний пилосос з потужністю всмоктування близько 420 аероВт.
2
Враховуйте при виборі техніки наявність в будинку тварин. В цьому випадку пилосос повинен бути оснащений хорошою електро- або турбощеткой.
3
У будинку без килимових покриттів можна проводити прибирання пристроєм меншої потужності всмоктування. Однак знадобиться спеціальна насадка для підлог з гладким покриттям. В оселі, обставленому меблями з тканинною оббивкою, для прибирання придасться пилосос з віброщеткой.
4
Вибирайте тип пилозбірника з урахуванням звичок жителів квартири. Звичайний контейнер для збору пилу доведеться звільняти від сміття і обполіскувати водою щоразу після прибирання. Якщо серед домочадців є люди, які страждають легеневими захворюваннями або алергією, зверніть увагу на пристрої з аквафільтром. Такі пилососи потужністю до 800 аероВт не тільки дозволяють добре прибирати приміщення, але і очищати повітря. За хвилину пилосос з аквафільтром пропускає через себе 3 кубічних метра повітря, звільняючи його від найдрібніших пилинок, пилку рослин, спор.
5
Визначтеся з приблизною сумою, яку ви можете виділити на покупку пилососа. Прямо в магазині за допомогою продавця виділіть декількох моделей. Порівнявши їх за вагою, дизайну, шуму і іншим характеристикам, зробіть остаточний вибір.
6
Поцікавтеся терміном гарантії на вибрані моделі. Залежно від фірми-виробника він зазвичай складає 1-3 роки. З'ясуйте, скільки років повинен пропрацювати той чи інший агрегат, на думку виготовлювача. Даний показник у різних фірм варіюється від 6-7 до 10-20 років.