Каліфорнійське мелірування.

Каліфорнійське мелірування - це особлива технологія фарбування волосся, при якій створюється плавний перехід кольору від темного (біля коріння), до світлого (на кінчиках).

Технологія фарбування

Каліфорнійське мелірування - це новий вид фарбування волосся. Щоб домогтися потрібного ефекту, майстер підбирає кілька відтінків одного кольору, наносячи їх на локони широкими горизонтальними смугами. У коренів волосся затемняются штучно або залишається натуральний колір, якщо він темно-русявий, каштановий або чорний. Чим більше відтінків використовує майстер при створенні каліфорнійського мелірування, тим більше ефектним воно буде. Каліфорнійське мелірування найчастіше робиться без допомоги фольги. Вона не використовується свідомо, щоб відтінки змішувалися на стиках, створюючи плавний перехід. Крім того, на відкритому повітрі кольори виходять більш розмитими, фарбування виглядає дуже природно.
Каліфорнійське мелірування робить зачіску дуже об'ємною і стильною. Його можна робити як на довгі, так і на середні волосся. На занадто коротких локонах мелірування виглядає не так ефектно.
Один з різновидів каліфорнійського мелірування, що отримала величезну популярність останнім часом - фарбування «омбре». Виконуючи його, майстер створює більш різкий перехід від темного кольору до світлого. Такий ефект допомагає зробити зачіску візуально більш пишною, підкреслити колір очей і т.д.

Каліфорнійське мелірування будинку. Що потрібно знати

Каліфорнійське мелірування - досить складне фарбування, в якому потрібно знати принципи компонування квітів. Якщо ви вирішили зробити його будинку, вам знадобиться як мінімум чотири відтінки фарби. Наприклад, від темно-русявого до світло-русявого, з проміжними тонами. Зверніть увагу, що кольори повинні бути в одній гамі - холодної чи теплою. Інакше плавного переходу не вийде. Починається нанесення фарби з самого темного відтінку. Скільки повинна бути шириною смуга - вирішувати вам. Зазвичай темна частина каліфорнійського мелірування досить вузька, основний колір - світлий.
Якщо вдома прохолодно, після фарбування надягніть на голову тонку целофанову шапочку. Фарбувальний склад починає діяти при температурі не менше 22оС.
Акуратно нанесіть темну фарбу на корені волосся. Потім зробіть смугу більш світлої фарби. І так до кінчиків. Фарбу тримайте на волоссі стільки, скільки належить для здійснення впливу останнього складу. Пам'ятайте про те, що якщо волосся дуже темні, вони зможуть стати світліше максимум на два відтінки. Якщо хочете бути блондинкою - доведеться заздалегідь провести процедуру знебарвлення локонів.