Як боротися з жирною шкірою.

Жирна шкіра - проблема вкрай поширена. Брудне повітря, поганий раціон, неправильне харчування - ці та багато інших чинників змушують організм включати додаткові механізми захисту. В результаті сальні залози виробляти підвищену кількість жиру. Вирішити проблему жирної шкіри можна, якщо застосувати комплексний підхід.
Інструкція
1
Використовуйте себорегулирующее засоби по догляду за шкірою, оскільки вони контролюють виділення сальних залоз. Всі інші косметичні препарати, особливо народні засоби кшталт саліцилового спирту, не тільки не допомагають, але ще й погіршують ситуацію: ви ризикуєте пересушити верхній шар шкіри. В результаті ви отримаєте лущення, але сама по собі шкіра залишиться жирною. Засоби для проблемної шкіри бажано купувати в аптеці або спеціалізованому магазині, проконсультувавшись з лікарем.
2
Віддавайте перевагу сироваткам і матирующим емульсіям, ні в якому разі не купуйте жирних кремів. Влітку купуйте термальну воду. Вона продається в пульверизатор і служить для обприскування особи.
3
Звертайте увагу на склад купується вами косметики. Це особливо стосується засобів по догляду за шкірою, тональних кремів і пудри. У складі не повинно бути комедогенних речовин, парабенів, ПЕГ, SLS.
4
Слідкуйте за своїм раціоном. Уникайте солодкого, мучного і жирного. Фрукти і овочі також потрібно вибирати ретельніше. Банани, груші, апельсини, мандарини, вишню та інші солодкі фрукти, а також кедрові горіхи споживати в обмежених кількостях. Намагайтеся менше їсти червоного м'яса і більше зелені: шпинату, селери, руколи, корну і т.п. Вам також корисні журавлина, бобові, коричневий рис, молочна сироватка. З солодкого можна тільки мед.
5
Пийте багато чистої води. Чи не чаю, чи не соку, але простий можна гарячої води - не менше двох літрів на добу. Жирна шкіра особливо гостро потребує зволоження. Якщо ви почнете вживати достатню кількість води, результат буде помітний в перший же день: шкіра не буде сильно блищати.
6
Нарешті, ніколи не спите в макіяжі. Це може призвести не тільки до закупорки пір, але і до виникнення вугрової висипки.