Як правильно сповивати.

Малюків у віці до місяця лікарі рекомендують сповивати. Немовлята поки не вміють контролювати руху, і можуть злякатися різкого помаху руки або ноги. До того ж, вони звикли до материнській утробі, і в пелюшках їм більш затишно.
Вам знадобиться
  • - пелюшка;
  • - сорочечка;
  • - присипка;
  • - масло, відповідне для шкіри немовлят;
  • - підгузник .
Інструкція
1
Перш ніж одягнути і запеленать дитини, вам потрібно обробити його шкіру маслом, а сідниці і пах - присипкою. Акуратно візьміть ручку і протріть ваточкой, змоченою в олії, її згин. Повторіть процедуру з іншою ручкою і ногами. Протріть маслом шию, особливо те місце, де підборіддя малюка з нею стикається. Можна взяти звичайну соняшникову олію (деякі педіатри рекомендують його прокип'ятити), або спеціальне, призначене для немовлят. Воно не містить ароматів, і ніжно доглядає за шкірою малюка.
2
Після того, як обробите ручки і ніжки, насипте трохи присипки на сідниці і пах малюка. Вона вбере зайву вологу, позбавивши дитину від ризику утворення попрілостей. Поплескайте по м'яких місцях, щоб зайвий порошок осипався.
3
Одягніть підгузник. Вибирайте його за розміром. Занадто маленький буде тиснути на шкіру малюка, а надто великий - пропускати сечу.
4
Одягніть сорочечку. Так маляті буде тепліше і комфортніше. Вибирайте бавовняні речі, в них шкіра «дихає».
5
Розстелите пелюшку на столику або ліжечку. Покладіть малюка ближче до лівого або правого краю (залежно від того, правша ви чи лівша). Більш короткий край пелюшки повинен бути з того боку, з якою ви почнете сповивання.
6
Притримуючи малюка за живіт, загорніть короткий край, підсунувши його під спинку.
7
Притримуючи ручку немовляти на животику, загорніть навколо нього широкий край. Підкладіть пелюшку під спинку.
8
Нижній край пелюшки підійміть наверх і оберніть їм малюка в районі грудки. Кінці загорніть за спинку, розправте їх, щоб було зручно лежати.
9
Один край виведіть наверх і зафіксуйте, вставивши його за пелюшку на грудях. Розправте пелюшку в області ніг. Все готово! Трохи практики, і дуже скоро ви навчитеся сповивати малюка менше, ніж за хвилину.