Як боротися з безробіттям.

Безробіття - бич сучасної держави. Інститути випускають надто багато фахівців гуманітарного та юридичного профілю, коли компаніям потрібні інженери, проектувальники, фізики та біологи.
Інструкція
1
Щоб знизити безробіття, потрібно активно співпрацювати з майбутніми фахівцями - школярами. Розповідати їм переваги непопулярних, але дуже затребуваних професій - інженерів, технічних фахівців, навіть звичайних робочих. Зараз на виробництвах виникла величезна потреба в кваліфікованих кадрах. Але їх немає, бо діти з подачі батьків йдуть вчитися на юристів, економістів, менеджерів самих різних профілів.
2
Крім роботи зі школярами, потрібно широко рекламувати курси перекваліфікації. Вони відкриті при районних біржах праці. Там навчають найпростішим затребуваним професіям - робочий, інспектор, перукар, продавець. Колишній менеджер або юрист може спробувати себе в новій справі і, можливо, відкриє в собі таланти. А, як відомо, якщо людині подобається його робота, він зможе зробити саму сліпучу кар'єру. І знання, отримані в інституті, дуже знадобляться йому, коли він дослужиться до керівної посади.
3
Крім бірж праці повинні створюватися державні організації, які допомагають знайти роботу саме молодим фахівцям. В деяких регіонах вже є такі молодіжні центри зайнятості. Але зараз вони працюють тільки з випускниками. Потрібно ж, щоб студенти, навчаючись на останніх курсах, вже мали можливість знайти підробіток за фахом. Можливо, перший час вона не буде оплачуватися. Але все одно, справжня робота в компанії - незамінна практика, без якої молодий фахівець просто не може бути корисний більшості організацій. Бо те, чого навчають в інститутах, досить сильно відрізняється від реалій бізнесу.
Корисна порада
Якщо ви позбулися роботи, не зневіряйтеся. Додайте своє резюме на всіх сайтах, присвячених пошуку роботи. Знаходьте цікаві вакансії і пишіть роботодавцям самі. Чим активніше ви будете себе вести, тим швидше знайдете нове місце служби.