Як автоматично оновити драйвера.

Оновлення всіх драйверів комп'ютера можливо двома способами: за допомогою стандартних засобів Windows або сторонніх програм, що визначають конфігурацію устаткування і скануючих свої сервера на предмет оновлень.
Інструкція
1
Якщо ви хочете оновити частину драйверів, встановлених в системі, перейдіть в «Панель управління» - «Система і безпека» - «Центр оновлення Windows». Для переходу до даного меню можна також скористатися пошуком в «Пуск» - «Знайти програми та файли». Введіть у текстовому полі слово «оновлення» і в отриманих результатах виберіть «Центр оновлення».
2
У лівій частині вікна клікніть на пункті «Пошук оновлень». Перейдіть на сторінку «Вибір оновлень» і перегляньте список драйверів для наявних пристроїв. Виберіть необхідне обладнання для оновлення, а потім натисніть кнопку Ок.
3
Поверніться в «Центр оновлення Windows» і натисніть «Встановити оновлення». Налаштування драйверів завершена. Для застосування параметрів дочекайтеся закінчення процесу і перезавантажте комп'ютер.
4
Для одночасного оновлення всіх пристроїв на комп'ютері можна скористатися сторонніми програмами. Серед найпопулярніших варто відзначити додаток DriverPack Solution, що пропонує велику кількість інструментів для налаштування і оновлення обладнання ПК. Завантажте програму з офіційного сайту розробника і зробіть його установку.
5
Запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі і дочекайтеся закінчення сканування параметрів обладнання і вже встановлених драйверів. Щоб оновити всі пристрої, натисніть «Оновити все» і дочекайтеся закінчення процесу.
6
Для оновлення кожного пристрою окремо і налаштування оновлюваних пристроїв перейдіть в меню «Параметри» програми. У вікні будуть відображені всі додаткові настройки для програми. Поставте галочку навпроти «Режим експерта». Тепер в списку встановлених драйверів виберіть тільки ті, які хочете оновити, після чого збережіть зміни і натисніть кнопку «Інтелектуальна установка».
7
Після закінчення роботи програми перезавантажте комп'ютер. Оновлення драйверів завершено.