Завмер і установка вхідних металевих дверей.

Вхідні двері - важливий елемент квартири або будинку. Вона виконує відразу кілька важливих функцій - декоративну, захисну і т.д. Тому дуже важливо не тільки правильно підібрати двері, але і встановити її. Це ціла процедура, яку необхідно виконати за всіма правилами, щоб двері ідеально підійшла під ваш проріз.
Правила установки вхідних металевих дверей досить чітко визначені. І щоб результат був таким, яким би хотілося, варто довірити цю справу професіоналам. Тим більше, що сьогодні існує величезна кількість компаній, які не тільки знімуть мірки і встановлять двері, але і виготовлять її самостійно. Хоча, в принципі, все можна зробити і самостійно. Вибирати спосіб монтажу двері тільки вам.

Як роблять виміри

Перед тим, як починати знімати мірки, перевірте що вам нічого не заважає. Приберіть з отвору і околодверного простору все, що тільки можна. По максимуму зніміть лиштви зі старих дверей, щоб звільнити доступ до стін. Орієнтуйтеся на стандарти. За ним ширина дверей дорівнює приблизно 90 см, висота - 210 см. Природно, що зустрічаються ситуації, коли з'являються відхилення від стандартів. А це означає, що не можна ставитися до вимірів несерйозно.
Обов'язково при замірах накидають кілька сантиметрів на коробку і спосіб утеплення. Зазвичай додаткова товщина дорівнює приблизно 2-2,5 см.
Якщо ви все правильно розрахуєте, і двері у вас стандартна , нове полотно має бути завширшки близько 85 см. Висота розраховується за тією ж схемою і дорівнює приблизно 2 метрам.Кроме самих дверей і коробки змиритися ще й товщина стін. Робиться це за допомогою штангенциркуля (хоча досвідчені майстри цілком справляються і рулеткою). Як варіант, можете покласти з двох сторін отвору дві лінійки. Висота повинна бути однаковою. Залишається тільки виміряти відстань між їх кінцями. І все - мірки зняті.

Установка двері

Після замірів двері зазвичай привозять на 2-3 день. Можна відразу ж починати монтаж. Тільки перед цим спочатку потрібно зробити демонтаж старих дверей. Зазвичай його роблять за допомогою звичайного ломика або фомки. Для початку знімається дверне полотно, а потім виламується коробка. З лиштвами ви повинні були вже розлучитися при замірах. Простір максимально звільняється і очищається від сміття. Тільки потім можна переходити до монтажу нової двері.Как правило, якщо вона не підходить за своїми розмірами під проріз, особливої трагедії немає. Для цього існують роботи з розширення отвору. Монтажники акуратно видаляють зайві сантиметри отвору і вставляють у нього двері. Робиться це за допомогою дриля або болгарки, або спеціального кола по каменю.
Якщо отвір навпаки широкий, що зустрічається набагато рідше, його можна звузити. Для цього вам доведеться використовувати цементний розчин і вертикальну опалубку.
Монтаж двері починають з дверної коробки. Її вставте в простір отвору і акуратно підбийте. Далі зробіть монтажні отвори 10-15 мм глибиною на рівній відстані. Потім закріпіть коробку спеціальними болтами в стіну - в підготовлені монтажні отвори. А вільний простір ретельно запінюється монтажною піною. Все це сприяє тому, що двері отримує шумоізоляційні і теплоізоляційні властивості. Далі надягають наличники, а потім уже на місце встановлюється дверне полотно.Далее необхідно навісити всю фурнітуру - встановити замки, вічко, доводчики, перевірити петлі. Переконайтеся в тому, що все працює. Після чого можете оцінювати работу.Замок повинен працювати якісно. Адже сучасні залізні двері покликані бути надійним захистом від непроханих гостей. Замки повинні бути дуже надійними, щільно прилягати до полотна і не бовтатися. До того ж завжди повинні бути можливість поміняти його у випадку втрати ключів. Крім того, слід відразу розібратися в техніці роботи замку. Сучасні металеві двері володіють потужними системами захисту від злому. В результаті комплекти ключів також набувають власну систему безпеки. Так, наприклад, до одного з комплектів додається ключ-перекодировщик. Він допомагає перепрограмувати замок на той випадок, якщо ключі були загублені. Необхідно це для того, щоб уникнути дорогої заміни всього замку в цілому.

Що слід враховувати при установці дверей

Будьте готові до того, що після закінчення монтажних робіт не все буде акуратно. Стіни іноді доводиться закладати додатково. Для цього вам знадобляться монтажна піна, шпаклівка і водоемульсійна фарба. Акуратно запеньте місця, де зазори або дірки вийшли занадто великими. Залиште відстоятися на добу. За цей час піна розбухне до своїх остаточних розмірів і з нею можна буде працювати. Те ж саме стосується і піни, якій майстри запінюється простір навколо коробки. Їй також потрібно дати добу вистояться.Затем надлишки піни акуратно зріжте і закладіть отвори за допомогою шпаклівки або штукатурки (в тому випадку, якщо вони надто великі). Залишиться тільки пофарбувати всі водоемульсіонкой і ваші двері готова. За такою ж схемою можете зробити і укоси всередині помещенія.Останется тільки прибрати сміття і можна насолоджуватися нової дверима.