Як виглядає ячмінь на оці.

Ячмінь є хворобливе запалення волосяного мішечка або сальної залози на краю століття. Найбільш частою його причиною стає вірусна інфекція. Щоб не сплутати ячмінь з іншими проблемами, слід знати, як він виглядає
Інструкція
1
Першою ознакою ячменю на оці є хвороблива припухлість століття. Надалі воно починає червоніти, і область запалення збільшується. Даний процес зазвичай відбувається навколо війки. Веко через сильну набряклості починає сіпатися, і при цьому може звужуватися очнащілину. Якщо не забезпечити належне і своєчасне лікування, очей може зовсім перестати відкриватися. Частими супутниками даної інфекційної стають головні болі. Нерідко ячмінь вискакує одразу на обох очах одночасно.
2
На 3-4 день хвороби ячмінь збільшується до граничних розмірів, і з нього вже виділяється гній. У такій ситуації часто виникає питання про те, чи можна видавити гнійник. Насправді, видавлювати і проколювати його категорично забороняється. Видавлювання гною може привести до серйозних ускладнень, абсцесу століття, менінгіту та інших тяжких захворювань. Ні в якому разі не тріть очі і не намагайтеся вичікувати, поки хвороба не пройде сама.
3
Швидко і успішно вилікувати ячмінь можна тільки в тому випадку, якщо ви відразу почнете вживати необхідних заходів. Як тільки виникнуть перші хворобливі симптоми, одразу покажіться лікареві. Найчастіше при цьому призначаються сульфаніламіди для внутрішнього вживання. Але існують і інші медикаменти, наприклад, краплі «Альбуцид». Фахівець допоможе визначити підходящу для вашого випадку дозування ліків.
4
Найбільш небезпечним є внутрішній ячмінь, який утворюється з внутрішньої сторони століття, і без втручання відразу декількох фахівців тут не обійтися. Лікуванням внутрішнього ячменю займається хірург, виконуючи розтин та обробку гнійника в стерильних умовах. Крім того, хірургічне втручання може застосовуватися і при запущених формах зовнішнього ячменю.