Як в домашніх умовах лікувати радикуліт.

Різкий біль у спині може бути вісником хронічного радикуліту. При цьому необхідно обов'язково показатися лікарю, щоб той поставив точний діагноз і прописав відповідне лікування. Надалі ви можете самі вирішити, де краще лікувати радикуліт - в домашніх або амбулаторних умовах.
Вам знадобиться
  • - сік хрону;
  • - горілка;
  • - рослинне масло або крем;
  • - целофан і вовняна тканина;
  • - ялицеве масло;
  • - гарячий пісок або сіль;
  • - медикаменти, прописані лікарем.
Інструкція
1
Будьте обережні і не залишайте без уваги раптові і різкі болі в спині, щоб не допустити погіршення стану. Постарайтеся відразу прийняти горизонтальне положення в найбільш зручній позі, що завдає найменші больові відчуття. Також прийміть сечогінний засіб, внутрішньом'язово анальгетик і засоби, що сприяють поліпшенню мікроциркуляції. Після того як біль стихне негайно зверніться до лікаря, який призначить подальше лікування.
2
Скористайтеся засобами народної медицини, щоб перемогти радикуліт в домашніх умовах. Попередньо обов'язково узгодьте ваші дії з лікарем, який визначить, чи можна вилікувати захворювання вдома, або ж вам знадобиться амбулаторна терапія. Спробуйте застосовувати пекучі растирки.
3
Одним з найбільш ефективних засобів є сік хрону. Змішайте його навпіл з горілкою. Перед тим як накласти лікувальний засіб, можна змастити шкірний покрив рослинним маслом або кремом, потім нанесіть суміш на хворе місце, накрившись целофаном, вовняною тканиною і зафіксувавши пов'язкою. Тримайте компрес протягом 1,5-2 годин. Після його видалення потрібно зав'язати поперек шаллю або теплим шарфом. Все слід проводити 3-5 процедур.
4
Втирайте ялицеве масло в болючі місця. Для посилення лікувального ефекту прогрівайте спину сіллю або гарячим піском, загостривши їх на сковороді і помістивши в полотняний мішечок. Проведіть 7-10 процедур по 2 рази на день.
5
Потріть на тертці 200 грамів картоплі в шкірці, змішайте з 30 мл скипидару. Приготовану масу викладіть на бавовняну тканину і помістіть даний компрес на болюче місце, утримуючи протягом 1,5-2 годин. Потім зав'яжіть спину теплою вовняною хусткою або шарфом. Необхідно провести 5-7 процедур.
6
Намагайтеся частіше здійснювати невеликі фізичні навантаження, щоб уникнути загострення радикуліту. Якщо ви не відчуваєте нападів болю, вранці можна робити кілька розминок вправ або займатися пробіжкою. При цьому не рекомендується піднімати занадто важкі речі, перенапружуватися і переохолоджуватися.