Як бачить світ дитина.

Коли в родині з'являється перша дитина, в житті відбуваються радісні і щасливі зміни. Молоді батьки доглядають і піклуються про маленького члені сім'ї. Часто вони задаються питанням, як дитина бачить світ, і чи бачить він що-небудь взагалі.
Інструкція
1
Вчені спростували твердження бабусь, що новонароджений бачить світ догори ногами. Народжуючись, діти бачать навколишню їх обстановку так само, як і ми. І незважаючи на те що зоровий апарат дитини ще не досконалий і повністю не сформований, у нього тривимірне зір, він розрізняє предмети і форми того, що бачить.
2
Не варто включати занадто яскраве світло в кімнаті, де живе новонароджений. Оскільки його очі ще чутливі до нього. Але й не варто приглушувати світло, тому що якщо в кімнаті буде його недолік, коли дитина не спить, то він може відстати в розвитку від своїх однолітків.
3
Американські дослідники встановили, що в 5-7 днів від моменту народження малюки здатні затримувати погляд на предметах складної форми, які рухаються в просторі. Іншими словами, новонародженому цікаво дивитися на своїх батьків.
4
Встановлено, що грудним дітям подобається дивитися на яскраві картинки круглої форми з чітким контуром. Також дитина може зупиняти погляд на чорно-білих візерунках. Найкращий об'єкт для вивчення - це материнське обличчя під час годування. Щоб зацікавити малюка, можна використовувати різноманітну міміку - відкривати рот або корчити пики.
5
Також з моменту народження дитина чує. Як відомо, людина починає сприймати звуки, перебуваючи всередині материнської утроби. Він чує не тільки голос матері, але і звуки, що оточують її. Народжена дитина чутливий до звуків, він навіть розрізняє їх по висоті. Встановлено, що новонароджені краще реагують на зв'язну мова знайомих йому голосів, а також на спів.
6
До чотирьох місяців малюк сприймає навколишній світ по-чому зорово. Він може брати участь в найпростішої грі за допомогою погляду - концентрує його на дорослому, що показує йому «ладушки» або «кізочку». Після чотирьох місяців дитина вже може брати участь в грі за допомогою жестів.