Як виглядає білизняна воша.

Натільний, платтяна або білизняний воша може мешкати в ковдрах, матрацах, одязі або постільній білизні. Розмножуються вони в антисанітарних умовах, воліючи бавовняну тканину.
Інструкція
1
Білизняна воша має світло-сірий окрас. Доросла самка може досягати до 5 мм в довжину. Самець при цьому виростає не більше 4 мм. Основна відмінна риса від воші головного - довгі і тонкі вусики, згладжені краї, без глибоких врізок, сегментів черевця. Якщо не знати опис даного комахи, його легко можна сплутати з клопом.
2
Розмножується білизняна воша дуже швидко, завдаючи при цьому величезний дискомфорт тваринам і людині. Одна доросла самка може приносити більше 300 яєць за життя. Живе білизняна воша близько 1 місяця.
3
Брудні ковдри, постільна білизна - прекрасні умови для розмноження білизняних вошей. Тепло, що виділяється людиною найчастіше служить стимулом до розмноження. Симптомами наявності комах є свербіж під одягом. Нерідко виникає відчуття, ніби хто то кусає. В даному випадку слід негайно зняти одяг і перевірити її на наявність білизняний воші.
4
Причиною появи білизняних вошей в квартирі може послужити чуже або громадське постільна білизна. Не менш небезпечно використання сторонньої одягу. Наслідком зараження можуть послужити окопна лихоманка або висипний тиф.
5
Позбутися білизняних вошей можна, використовуючи перевірені рекомендації. Для початку весь одяг і постільну білизну слід обробити спеціальним засобом від комах. Придбати його можна в спеціалізованому магазині. Не менш ефективно позбутися білизняний воші допоможе звичайна прання речей при високій температурі. Після цього постільна білизна та одяг слід добре просушити і пропрасувати. Цей спосіб можна використовувати і як метод для профілактики. Варто відзначити, що гниди білизняний воші можуть знаходитися і на тілі людини. Саме тому необхідно обробити шкіру протипедикульозними препаратом. Придбати його можна в аптеці.