Як впливає затемнення на людину.

Встановленим науковим фактом є негативний вплив на здоров'я людини як сонячного, так і місячного затемнення. У цей час людям зі слабким організмом слід вжити особливих заходів, щоб не допустити погіршення самопочуття.
Інструкція
1
Під час затемнення метеочутливим люди іноді можуть відчувати тривогу, занепокоєння про своє здоров'я та стан близьких. Особливо схильні до депресії індивідууми з розладами психіки. Такої категорії людей слід заздалегідь прийняти заспокійливі препарати, порадившись з лікарем.
2
Встановлено, що сонячне затемнення впливає більше на чоловіче здоров'я, а місячне - на жіноче. У цей період рекомендується уважно стежити за своїм станом, а також дотримуватися обережності у всіх справах. Потрібно заздалегідь планувати свої дії при вирішенні будь-якого питання, оскільки затемнення робить людину більш розсіяним, ніж зазвичай.
3
Забороняється дивитися на сонячне затемнення без спеціального захисту для очей. Сонце є надзвичайно потужним джерелом енергії і може завдати шкоди очам навіть при нетривалому погляді на нього. Придбайте для цього «окуляри для затемнення». А щоб спостерігати Сонце через телескоп, обладнайте його спеціальним сонячним фільтром, інакше можна втратити зір назавжди.
4
У момент сонячного затемнення слід займатися спокійною діяльністю, щоб не відчувати стресів і сильних емоцій. За чотири години до затемнення і після нього не рекомендується виходити з дому, готувати їжу, виконувати крій, шиття, розрізання чого-небудь, а також просто користуватися колючими і ріжучими предметами. Відкладіть навчання і припиніть на час іншу діяльність, що вимагає зосередженості та уваги. Також не варто лягати спати в денний час. Затемнення може викликати пригнічений стан, який посилюється при самоті.
5
Згідно з народними прикметами, якщо залишити під відкритим небом воду та їжу під час сонячного затемнення, вони вже не будуть придатними до вживання. Якщо сушити білизну на сонці, воно незабаром зіпсується. Проте дані факти поки не підтверджені науково.