Маленька мікрохвильовка - великі переваги невеликих розмірів.

Такий прилад, як мікрохвильовка, сьогодні є в більшій частині кухонь. Адже мікрохвильова піч відчутно економить час, дозволяючи швидко розморожувати в ній продукти і навіть готувати їх, завдяки програмованим налаштувань. Однак часто господині не знають, як розмістити такий прилад на невеликий і без того заповненої кухні. Вирішити таку проблему допоможуть мікрохвильовки маленького розміру.
Мікрохвильова піч, навіть найменша, - відмінний і компактний помічник на кухні. Як правило, до категорії маленьких відносять печі шириною від 40 до 50 см і глибиною близько 40 см. Такі відмінно встають на будь-яку полицю на кухні або підвіконня. Обсяг маленьких мікрохвильовок зазвичай коливається в межах 15-17 літрів, а поворотний диск дорівнює 22-24 см в діаметрі.

Переваги маленьких мікрохвильових печей

Не варто думати, що якщо піч міні, значить, вона погано працює або обмежена у функціях. Насправді сучасні невеликі мікроволновкіімеют стандартний функціонал, який включає в себе і гриль, і конвекцію, і автоматичну розморозку, і приготування страв за визначеними програмами. Варто пам'ятати, що швидкість розігріву залежить не від розміру грубки, а від її потужності. Малятка найчастіше мають досить високим рівнем, який дозволяє їм ні в чому не поступатися великим вбудовуваним моделям. Як правило, потужність маленької мікрохвильовій печі коливається в межах - 700-900 Ватт, а це дозволяє спокійно розігрівати їжу і готувати на сім'ю, що складається з 3-4 осіб.
Звичайно ж, порівняно невелика потужність, якщо брати для прикладу великі мікрохвильовки, додає маленькій ще один плюс - це ергономічність. В результаті її використання ваші рахунки за електрику зашкалювати не будуть.
Ще один плюс маленької мікрохвильовки в тому, що вона легка в догляді. Таку піч зручно мити, так як площі її компактні і забруднюється вона, природно, менше, ніж велика мікрохвильовка, нагадує духову шафу. Крім того, маленькі мікрохвильовки широко представлені в модельних рядах практично всіх виробників побутової техніки. Чого не скажеш про вбудовуваних гігантах. Ті виробляються тільки певними фірмами і кількістю більш обмеженим, ніж міні-печі.

Правила вибору маленьких мікрохвильових печей

Вибір приладів подібного роду нічим не відрізняється від інших. Вам потрібно перевірити лише кілька пунктів, щоб зрозуміти, якісна перед вами модель чи ні. Так, наприклад, важливе значення має тип управління - кнопковий, механічний або сенсорний. До речі, цим маленька піч вигідно відрізняється від вбудовуваних моделей, які в більшості своїй сенсорні. Грубки з механікою найнадійніші, правда, позбавлені частки зручності. Адже доводиться для налаштувань весь час крутити все ручки, виставляючи необхідні режими. До того ж такі моделі здебільшого використовуються тільки для розморожування або розігріву. Програм, які передбачають автоматичне приготування в них не передбачено. Такі моделі в силу їх надійності і простоти управління зазвичай використовують літні люді.Моделі з кнопковою системою управління вже більш просунуті. У них вже з'являється дисплей, на якому відображається основна інформація. Крім того, такі моделі вже можуть включати в себе автоматичні програми приготування. В таких микроволновках, як стверджують фахівці, можна готувати вже і складніші блюда.Ну і, звичайно ж, максимально зручний варіант - це печі з сенсорним управлінням. Вони красиві, зручні у використанні і виглядають дуже стильно. Набір функцій у подібних моделей помітно расшірен.Второй пункт, на який потрібно звертати увагу при виборі маленької мікрохвильовки, - її внутрішнє покриття. Зазвичай для обробки мікрохвильовій печі зсередини використовують емаль, нержавіючу сталь або інше спеціальне покриття. Емаль в більшості випадків застосовується в бюджетних моделях. Нержавейка встановлюється в печах універсальних, в яких передбачена функція гриля і конвекції. Що стосується спеціального покриття, під ним зазвичай розуміють модну сьогодні кераміку. Вона є як антипригарной, так і антибактеріальної. При цьому доглядати за нею набагато простіше, ніж за першими двома типами. Однак саме використання кераміки здорожує прібор.Также необхідно дуже прискіпливо вивчати безпеку печі. До таких функцій зазвичай відносять автоматичне відкривання дверцят, наявність захисного екрану, блокування включення з відкритою дверцой, захист від дітей і т.д. У багатьох великих вбудованих апаратах частини цих функцій немає.
Маленькі мікрохвильовки здатні на справжнісінькі чудеса. Так, наприклад, на ринку є моделі, які мають функцію голосових підказок.
Просунуті грубки укомплектовані функцією зважування продуктів, а також відкладеним стартом, що дозволяє отримати смачний сніданок у вигляді запіканки або бутерброда до потрібного часу. Також існують спеціальні підставки для мікрохвильовок для розміщення в них пляшок з дитячим харчуванням. Згідно відгуками, це одна з найбільш зручних функцій, яка дуже потрібна сім'ям з малишамі.Купіть маленьку мікрохвильовку простіше простого. Для цього достатньо просто прийти в будь-який магазин з продажу побутової техніки і вибрати відповідну модель. Як варіант, можна вибрати потрібний варіант в інтернеті і замовити доставку. Далі справа залишиться за малим - знайти, куди поставити свою помічницю на кухні. В принципі, таку завжди можна легко повісити на стіну за допомогою спеціальних утримуючих кронштейнів. І місце заощадите, і піч буде зручно використовувати.