Як вибирати червону ікру.

Червоної називається ікра риб сімейства лососевих (кети, нерки, горбуші, сьомги, чавичі). Цей делікатесний продукт не тільки дуже смачний, але і корисний: червона ікра містить велику кількість повноцінних білків, жирів, вітамінів А, Д, групи В, РР, а також мінеральні речовини. Щоб придбати якісну ікру, при виборі продукту потрібно враховувати наступне.

Як вибрати якісну ікру

Купуйте червону ікру в супермаркетах і в тих магазинах, де проводиться ретельна перевірка продуктів. Не купуйте на ринках пластикові контейнери з дешевою ікрою. Так можна знизити ймовірність придбання неякісного продукту. Краще вибирати продукт в жерстяній або скляній банці. Червона ікра в жерстяній банці добре захищена від впливу зовнішніх факторів, проте її не можна розглянути. В цьому випадку можна потрясти продукт: якщо банку булькає, значить в ній міститься більше розсолу, ніж ікри. Якщо Ікряним маса нерухома, отже, вона занадто суха. Ідеально, якщо вміст банки при сильному струшуванні рухається, але не хлюпає.
Банку з якісною червоною ікрою не повинна бути роздутою.
Прочитайте обов'язково інформацію на етикетці банки . Чудово буде, якщо продукт виготовлений по ГОСТ і має перший сорт. За ТУ продукт виробляється з мороженої ікри, яка після заморозки втрачає значну частину смакових якостей і зовнішній вигляд. У червоної ікри першого сорту ікринки підібрані за розміром. Для виробництва продукту другого сорту змішують ікру різних лососевих, внаслідок чого вона виглядає не дуже презентабельно. Зверніть увагу на склад продукту: найчастіше це ікра, сіль і консерванти. Потрібно дивитися, щоб кількість консервантів було мінімальним. У Росії використовується сорбінова кислота (Е200), а також антисептик уротропін (Е239). Зайвим в ікрі буде гліцерин (Е422) - його включають до складу, щоб утримати в ікрі вологу.

Як відрізнити якісну ікру по зовнішньому вигляду

Найкраще купувати ікру, що випускається в скляних банках. У такій тарі її легко розглянути. Якісна червона ікра має цілісні, без м'ятих боків, зернята, які щільно прилягають один до одного. Ікра повинна бути однорідного червонуватого кольору, без сторонніх включень (білястого осаду, згустків крові, цвілі). Якщо червона ікра щільна і має темний колір - вона з несвіжої риби. Ікра занадто бліда, жовтувата є перезрілій.
Консерванти неякісної ікри можуть містити велику кількість свинцю, ця речовина здатна викликати серйозне харчове отруєння.
Крім натуральної червоної ікри, в магазинах часто продають штучну. Її виготовляють з білкових продуктів - молока, курячих яєць, желатину. Щоб не купити сурогат замість натурального продукту, уважно прочитайте інформацію на етикетках і орієнтуйтеся на ціну. Штучна ікра набагато дешевше справжньої. Сурогатна ікра ідеально кругла, вона не має вічок-зародків, пахне оселедцем. А при надкусиваніі «ікринки» в роті лопаються і липнуть до зубів.