Як живуть в Англії.

Англія - процвітаюча, успішна, фінансово розвинена країна. Щорічно в Англію приїжджає велика кількість іноземців - деякі працювати, інші вчитися, треті -просто проживати накопичений капітал. Якщо ви хочете на час або назавжди переїхати в цю чудову країну, насамперед слід дізнатися особливості життя в ній.
Інструкція
1
Національна риса характеру англійців - ввічливість і стриманість. У спілкуванні англійці можуть здатися дещо манірними і холодними, але зате вони завжди усміхнені, ввічливі і гостинні. Тут завжди говорять «спасибі» і «будь ласка».
2
Англійці свято шанують свої традиції та культурні цінності. Через це їх називають старомодною нацією. Але вірність старим традиціям не так вже й погана, наприклад, відомий п'ятигодинний чай (а частіше, чай з молоком) - це щоденна можливість у метушні буднів поспілкуватися з сім'єю, колегами або родичами. А старомодні кеби і омнібуси є яскравою пам'яткою вулиць Лондона.
3
Усі свята (крім Нового року, Великодня і Різдва) англійці відзначають по понеділках. Відмінна англійська традиція - збирати в свята за одним столом всю сім'ю, близьких і далеких родичів. У свята на вулицях Лондона організовуються яскраві театралізовані вистави.
4
Англія - монархічна країна. Жителі країни повинні знати і дотримуватися традиції королівської влади і королівського двору, у яких безліч публічних церемоній.
5
В кафе і закусочних Англії можна відмінно харчуватися, але там практично не готують національних страв - їх можна спробувати тільки в ресторанах вищого класу по досить дорогий ціною: йоркширський пудинг, заливний вугор, уельський ягня та ін.
6
Столиця Англії - Лондон - вважається столицею моди. Тут можна одягнутися і дуже дорого (в бутиках, в яких одягаються дуже відомі люди) і дуже дешево (на блошиних ринках, які користуються популярністю у молоді).
7
В Англії дуже популярні заняття спортом. Спортом займаються і на відкритому повітрі, і в спортзалах. Англійці не скупляться на покупку спортивного спорядження та обмундирування, на абонементи в спортзал. Популярні види спорту у жінок: ходьба, аеробіка, плавання. У чоловіків: більярд, плавання, футбол, дартс.
8
В Англії лівосторонній рух на дорогах. Тому, переходячи дорогу, слід спочатку подивитися направо, а потім наліво. До цього теж потрібно буде звикнути, як і до інших особливостей цієї країни.