Як позбутися від нітратів.

Нітрати є солі азотної кислоти, які частину городників використовують для вирощування овочів і фруктів. Люди купують свіжі огірочки і помідори, не замислюючись про те, що вони можуть бути небезпечні для здоров'я. На жаль, повністю позбутися від нітратів не можна, але можливо знизити їх зміст.
Інструкція
1
Найбільше нітратів міститься в зелені і овочах, вирощених в парниках і теплицях. Чемпіонами за вмістом нітратів вважаються ранні коренеплоди і листові: кріп, редиска, салати, помідори, петрушка, огірки, зелену цибулю, капуста. Також мають здатність накопичувати нітрати: морква, гарбуз, буряк, кавун, баклажани і кабачки. Найбільше солей азотної кислоти накопичується в черешках листів рослин і у підстав плодів. Ідентифікувати нітрати в моркви і буряку можна по білій серцевині. В кавунах надлишок нітратів можна помітити по жовтим прожилкам.
2
Точно визначити кількість нітратів у фруктах, зелені і овочах можна за допомогою спеціального приладу - нітратоміра, працюючого за допомогою металевого щупа або електродів. Але так як не у всіх є така можливість, слід постаратися зменшити надходження нітратів в людський організм.
3
Нітрати і різні шкідливі сполуки йдуть з овочів під час теплової обробки - при варінні. Наприклад, у відварному картоплі міститься на 20% менше нітратів, а в моркві вміст нітратів знижується наполовину. Деякі господині під час варіння борщу або супу спочатку проварюють овочі, потім зливають воду, наливають нову. У цьому є суттєвий мінус - вітаміни і мінерали також зливаються.
4
Зменшити кількість нітратів можна, якщо зелень, фрукти і овочі ретельно мити, чистити. Для миття слід скористатися розчином соди, розведіть столову ложку харчової соди в одному літрі води. Вимийте в ньому овочі, а потім сполосніть чистою водою. Огірки і морква обрізайте з обох сторін на один сантиметр, у томатів і редиски зрізайте верхівки. Не використовуйте в їжу качан і товсті капустяні прожилки.
5
Петрушку, салат, кріп і зелена цибуля вимочувати в холодній воді перед вживанням протягом півгодини. Але при цьому піде і деяка частина вітамінів. Почніть вирощувати зелень у себе вдома на підвіконні, тоді ви будете впевнені в тому, що нітратів в ній мінімальна кількість.