Як вивести ос на дачі.

Дуже часто оси будують свої гнізда під дахами приватних будинків і дач, що приносить масу проблем власникам власності. Як правило, відвідавши вас один раз, вони обов'язково повернуться знову. Оси дуже люблять місця, де вже раніше були їхні гнізда. Позбутися від них непросто.
Вам знадобиться
  • - хімічний засіб по знищенню ос;
  • - столовий оцет;
  • - вода;
  • - скотч;
  • - поліетиленовий пакет.
Інструкція
1
Набагато легше провести профілактичну обробку приміщення на етапі будівництва - в той момент, коли є вільний доступ до місць, які згодом будуть закриті панелями, коробами і т.д. Таким чином, ви заздалегідь захистіть свій будинок від різного роду комах. Крім цього, попередня обробка допоможе вберегти дерев'яні конструкції від шкідників, продовживши термін їх служби.
2
Виведення ос на дачі має відбуватися з одночасним видаленням осиних гнізд, якщо такі є на ділянці. У зворотному випадку ваша праця буде марний. Щоб збільшити шанси на повне знищення ос, боротьбу краще проводити в нічний час. У цей період комахи злітаються на нічліг в свої гнізда.
3
На сьогоднішній день на прилавках спеціалізованих магазинів представлений досить широкий асортимент засобів по знищенню ос: - «Троапсіл» - хімічний засіб побутових комах; - «Москітол захист від ос» призначений для довгострокового та ефективного знищення ос; - «гетто »або« Смелнет ».Обработав даними препаратами, ви надовго позбавитеся від синантропних комах (ос, мух, тарганів, клопів, бліх і т.д.).
4
Якщо ви хочете вивести ос з дачного будиночка, обприскати вікна, двері, фіранки слабким розчином оцту. Різкий запах відлякає комах, і вони постараються швидше залишити приміщення.
5
Щоб позбутися осиного гнізда, акуратно залийте його великою кількістю теплої води. Будьте акуратні і не підходьте до гнізда занадто близько. Після цього засипте його землею і утрамбуйте.
6
Видалити осине гніздо можна й іншим способом. Для цього акуратно надіньте на нього поліетиленовий пакет і щільно притисніть до поверхні. Закріпіть створену конструкцію канцелярськими кнопками або скотчем. Використовуючи шприц, введіть всередину будь інсектицид. Через 40-60 хвилин гніздо можна спокійно викидати.