Як позбутися запаху туфлею.

Неприємний запах туфель може викликати роздратування і зніяковіння, як ваше, так і оточуючих вас людей. Щоб вирішити цю проблему, немає необхідності постійно змінювати свої туфлі, тим більше, що такий підхід буде занадто витратним. Досить просто позбутися неприємного запаху і ретельно доглядати за взуттям.
Вам знадобиться
  • - кондиціонер для білизни;
  • - шкірка цитрусових фруктів;
  • - поліетиленовий мішок;
  • - кедрові устілки.
Інструкція
1
Перш ніж намагатися позбутися неприємного запаху знайдіть джерело, звідки він з'являється. Вийміть з туфель устілки і перевірте, чи не вологі вони. Якщо це так, висушіть їх, а на майбутнє подумайте над тим, щоб придбати устілки, що не вбирають вологу і не накопичують в собі бактерії. Найбільш придатними в даному випадку будуть устілки з кедрового дерева. Вони володіють протигрибковим властивістю і не накопичують в собі бактерії, що викликають неприємний запах. Крім того, такі устілки мають стійкий аромат, який додатково освіжить ваше взуття.
2
Намагайтеся сушити своє взуття всякий раз, коли знімаєте її зі своїх ніг, ставте туфлі поруч з обігрівачем або виносьте їх на свіже повітря під прямі сонячні промені. Щоб висушити взуття максимально швидко і ефективно, зніміть шнурки і виверніть язичок назовні.
3
Освіжити туфлі і позбутися неприємного запаху також можна звичайним кондиціонером для білизни. Виперіть два шматки матеріалу з використанням великої кількості кондиціонера для білизни і висушіть їх. Помістіть цей матеріал у взуття і залиште його там на деякий час. Свіжий запах кондиціонера повинен передатися вашого взуття, буквально просочивши його стінки. Проробляйте цю процедуру після того, як ваші туфлі будуть повністю висушені. В якості освіжувача можна скористатися і шкіркою цитрусових фруктів (лимон, апельсин, грейпфрут).
4
Ще один спосіб позбавлення взуття від неприємного запаху полягає в тому, щоб піддати її впливу низьких температур. Вважається, що при зниженні температури навколишнього середовища бактерії гинуть, що в свою чергу призводить до зникнення запаху. Помістіть взуття в поліетиленовий мішок і покладіть його на ніч в морозильник. Наступного дня разморозьте взуття в приміщенні при кімнатній температурі. Позбутися неприємного запаху надовго таким чином не вийде, але в короткостроковому періоді ви вирішите цю проблему.