Як тварини допомагають людям.

Результати наукових досліджень показали, що люди, у яких є домашні тварини, живуть довше. Крім цього, давно відома лікувальна сила вихованців. Вона допомагає хворим людям справлятися з багатьма захворюваннями та недугами.
Інструкція
1
Лікування за участю собак - каністерапія. Цей метод реабілітації та терапії, як правило, допомагає людям з проблемами соціальної адаптації та обмеженими можливостями. Проводиться каністерапія за участю заздалегідь навчених тварин. Спілкування з собакою впливає на здібності до навчання і розвиток мови, допомагає зосередитися. Після даної терапії відзначаються видимі поліпшення. Людина стає більш розкутий, краще розпізнає форми і кольору, відмінності і подібності.
2
Фелінотерапія допомагає лікувати людей, використовуючи кішок. Вони допомагають подолати страхи в контакті з навколишнім світом. Кішки роблять благотворний вплив при реабілітації, розслабляючи, знімаючи стрес і заспокоюючи людини. Вчені довели, що муркотіння зменшує біль, сприяє регенерації м'язів і зв'язок, сухожиль, кісток.
3
Саме собаки і кішки грають велику роль в інтеграції сім'ї та соціального середовища. Вони вчать чутливості, відповідальності та надають впевненість у собі. Це особливо корисно для сімей, де є діти з порушенням емоційного контролю.
4
Дельфінотерапія не менш популярна методика оздоровлення людей. Особливо це стосується дітей із синдромом Дауна, хворих на церебральний параліч, аутизм та іншими психічними і неврологічними порушеннями. При спілкуванні з дельфінами збільшується викид ендорфінів. Дані гормони усувають виснажливі болі і відповідають за гарний настрій.
5
Лікування за участю коней (іпотерапія) допомагає хворим з порушенням психомоторних навичок, ушкодженнями слуху або очей. Також дана методика корисна для людей з емоційними розладами та розумовою відсталістю. Лікування за участю коней проводиться досвідченими фахівцями за приписом лікаря. Під час іпотерапії формується правильна постава і зменшується напруга м'язів.