Як живуть німці.

Західноєвропейський народ часами був еталоном для всього світу. Пунктуальність, посидючість, дисципліна - всі ці якості властиві німцям. Розвинена економіка і багата культура - ось що характерно для Німеччини сьогодні.
Інструкція
1
Сімейне життя німців. Шлюб жителі Німеччини шанують як щось стабільне, постійне і уравновешивающее. Але відносяться до нього без фанатизму приблизно так само, як і географічні сусіди німецького народу. Відсоток розлучень в Німеччині досить високий. Сім'ї німців, як правило, невеликі. Багатодітність рідкісна, як правило, заводять одну дитину. Та й громадськість до дітей відноситься без зайвої трепетности та ентузіазму. Собака викликає більше уваги, ніж дитина. У сім'ї традиційно зберігається повагу до чоловіка. Однак права жінки анітрохи не ущемляються. Останніми роками значимість жінок у Німеччині зростає. Навіть на чолі країни вже немало років стоїть представниця прекрасної статі.
2
Робочий день у Німеччині. Починається він, як правило, рано. Навіть дуже. Вставати о 4-5 годині ранку це цілком нормально для дисциплінованих німців. Потрібно прогулятися з собакою, в спокійній обстановці зібратися на роботу і подолати відстань до центру агломерації. Багато німців живуть у передмістях. Добираються на швидкісних автомобілях по автобанах. У 15-16 годин значна частина населення вже закінчує роботу і відправляється в коло родини. Спільне проведення часу нерідко передбачає похід в ресторан, або перегляд телевізійних передач. Хоча, нічого страшного не трапиться, якщо сімейна пара проведе час після роботи порізно. В районі 21 години значна частина німців вирушає спати. Тому що на наступний день запланований знову ранній підйом.
3
Відсутність вишуканих манер. Прямота - досить поширена риса німців. Якщо житель Німеччини хоче висловитися, то він без зайвої мішури скаже все, що вважає за потрібне. Це може здатися комусь неввічливим, але для німців такий вчинок є нормою. Штовхатися, наступати на ноги, не вибачаючись, дивитися на незнайомих людей зневажливим поглядом - в Німеччині справа буденна. Зате тут ніхто не пишається своїми дивацтвами і практичні відсутні лицемірні бесіди.